“10 Metų kartu” – pirmaisiais istorijoje čempionais tapo “Kegisa” (2011 m.)

MKML auditorijai startuoja nauja rubrika – „10 Metų kartu“. Jos metu kiekvieną penktadienį skirsime dėmesį visiems ir kiekvienam atskirai MKML istorijos čempionams.

Pirmieji čempionai – absoliučius lyderius finale patiesusi „Kegisa“

2011 m. gegužės 13-14 dieną vyko pirmasis istorijoje krepšinio savaitgalis

Pirmajame pusfinalyje susitiko tuo metu visus kelyje šlavusi RKL žaidėjų pagrindu sudaryta bei nė vieno pralaimėjimo neturėjusi „Mantinga-Juodeliai“ komanda ir „Liudvinavas“ . Rezultatu 82:55, kaip ir buvo tikėtasi, pergalę šventė ir kelialapį į finalą iškovojo „Mantinga-Juodeliai“ komanda. Antrajame, kur kas labiau intriguojančiame pusfinalyje susitiko „ARVI-ŽSM“ jaunimas ir „Kegisa“ komandos. Po sunkios kovos rezultatu 92:77 laimėjo „Kegisa“ komanda.

Finalų dieną pirmąsias rungtynes pradėjo MKML rungtynės dėl III vietos – „Liudvinavas“ ir „ARVI-ŽSM“ komandos.  Beveik visas rungtynes pirmavo „Liudvinavas“ komanda, kuriai iki bronzos medalių trūko vos keleto metimų, tačiau rezultatu 90-87, po labai sunkios kovos laimėjo “ARVI-ŽSM” krepšininkai.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams paskutiniąsias MKML pirmojo sezono rungtynes, dėl čempiono vardo, pradėjo stipriausios MKML komandos – “Mantinga-Juodeliai” ir “Kegisa”. Finalas buvo įdomus, permainingas – pirmavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau daugumos nuostabai  rungtynių pabaigoje savo pranašumą bei patirtį įrodė “Kegisa” komandos krepšininkai, kurie rezultatu 83:83 laimėjo finalą ir iškovojo pirmąją MKML taurę bei aukso medalius. Tai buvo 93-iosios MKML rungtynės, „Kegisa“ komandai tapusios auksinėmis. Savo ruoštu “Mantinga-Juodeliai” suklupo apskritai pirmąjį kartą ir apmaudo neslepė.

#10MetųKartu

Leave a Reply