“10 Metų kartu” – varžovus pusfinalyje ir finale traiškiusi “Arotena” (2012 m.)

2012 m. MKML čempionai – „Arotena“ komanda

2012 m. balandžio 22 d. intriguojantį antrąjį MKML sezoną vainikavo rungtynės dėl trečiosios vietos ir finalas. Kovoje dėl bronzos medalių įspūdingose bei permainingose rungtynėse susitiko „ŽSM-Arvi“ – „Autorok“. Rungtynių didvyriu tapo M. Račius ( „Autorok“ ), kuris, likus mažiau nei dviem sekundėm, iš po krepšio švystelėjo kamuolį, kuris nervingai pasisuko ant lanko, tačiau skambant finalinei sirenai į krepšį visgi įkrito bei lėmė „Autorok“ ekipos triumfą 83:81.

“Arotena” laimėjo pusfinalį ir finalą vid. 23 taškų skirtumu

Antrajame dienos pusfinalyje, kuriame susigrūmė “Arotena” ir “Autorok” intrigos nebuvo sulaukta. Pirmame kėlinyje dar buvo galima tikėtis permainingo žaidimo – sužaidus 7 minutes rezultatas buvo lygus 10:10, tačiau tada abiems komandoms „atsirišo“ krepšiai, kėlinys baigėsi 24:21 „Arotenos“ naudai. Rungtynių lūžis įvyko jau antrame kėlinyje, po kurio „Autorok“ atsilikimas padidėjo iki dviženklio (49:35). Po didžiosios pertraukos situacija nė kiek negerėjo „Autorok“ komandai – skirtumas vis didėjo. Todėl bandymai atkurti intrigą išgaravo. „Arotena“ lengvai įveikė „Autorok“ 106: 86 (25:21, 25:14, 27:26, 30:25).

„Arotena“: M. Užupis 29 (9 atk. kam., 11 išpr. praž.), A. Palionis 17 (12 atk. kam.), V. Čėsna 15, A. Damušis 12.

„Autorok“: E. Kulboka 15, R. Ancerevičius 14, R. Gilys 13 (7 atk. kam.), E. Šalašavičius (9 atk. kam.) ir R. Kivylius po 12.

Kovoje dėl bronzos medalių -„ŽSM-Arvi“ su „Autorok“, o kovoje dėl čempionų titulo – „Liudvinavas“ su „Arotena“.

“Finalo rungtynėse, susitikus „Arotena“ ir „Liudvinavas“ komandoms, nebuvo tokios įtemptos. Intriga laikėsi tik pirmąjame kėlinyje, kuris pasibaigė (21:15) „Arotena“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje „Liudvinavas“ atsilikinėjo jau dviženkliu skirtumu (51:37), o po didžiosios pertraukos rezultatas šoktelėjo iki triuškinančio (62:42). „Arotena“ demonstravo ramų ir užtikrintą žaidimą, kiekvieną minutę vis didindami pranašumą. Rezultatu 101:75 „Arotena“ iškovojo MKML čempionų titulą.

Tuo metus šešis mėnesius trukęs 2011/2012 m. sezone kovojo 11 krepšinio komandų.

Laimėtojai – “Arotena”
Antroji vieta – “Liudvinavas”

Trečioji vieta – “Autorok”

MKML bendruomenei startavo nauja rubrika – “10 Metų kartu”. Jos metu kiekvieną penktadienį skirsime dėmesį visiems ir kiekvienam atskirai MKML istorijos čempionams. Jau kitą penktadienį (11.22 d.) prisiminsime 2013 m. čempionus – “ŽSM-Arvi”