#10MetųKartu: 2013-ųjų “MKML Žvaigždžių dienoje”- kvapą gniaužiantys cirko pasirodymai ir 500 litų sirgaliui

2013-ųjų metų kovo 24 dienos sekmadienis marijampoliečiams buvo energingesnis nei įprastai – Marijampolės žaidimų sporto mokyklos salėje nuotaikingai dunksėjo oranžiniai kamuoliai ir aidėjo sirgalių palaikymo bei nusivylimo šūksniai.

“MKML-Mantinga žvaigždžių diena 2013” buvo puikus renginys, sutraukęs pilnutėlę Marijampolės krepšinio salę (dar kartą!). Šventė suvienijo dalyvius, kurie savo atkaklumu audrino susirinkusius sirgalius. MKML dėkoja jau ne pirmus metus renginyje dalyvaujantiems profesionaliems moterų ir vyrų krepšinio klubams „Sūduva-Mantinga“.Renginys prasidėjo „MKML-Mantinga Snaiperis“ konkursu. Pirmąjį snaiperio titulą savo karjeroje pelnė Regimantas Kavaliauskas iš „Pataisos Namai“ komandos. Sirgalių įdomumui buvo surengta reprezentacinė, o kartu ir principinė dvikova, tarp „Sūduva-Mantinga“ (NKL) vyrų ir „Sūduva-Mantinga“ (LMKL) moterų krepšinio komandų. Atrodo, keista, bet Paulius Knyza ir Aivaras Žibūda turėjo pripažinti Elos Briedytės ir Ligitos Kinkevičienės pranašumą – šioje rungtyje nugalėjo moterys.


Po nuotaikingo Šakių cirko studijos pasirodymo į aikštelę išbėgo „MKML-Mantinga“ duetų dalyviai, kurie buvo sudaryti iš lygoje esančių komandų dalyvių ir „Sūduva-Mantinga“ moterų krepšinio komandos merginų. Po įtemptos kovos titulą iškovojo Nerijus Žaliabarštis su aukščiausia Marijampolės krepšinio komandos mergina Sandra Vaitkute.

Tuometinė moterų komanda „Sūduva-Mantinga“ metė iššūkį ir žinomų Marijampolės vyrų rinktinei, kurią sudarė žinomi miesto žmonės: Kęstutis Svitojus (UAB „Mantinga“ generalinis direktorius), Stasys Žaliabarštis („Sūduva-Mantinga“ treneris), Rimas Vitkus (Marijampolės savivaldybės tarybos narys) bei kiti garsūs Marijampolėje vyrai. Rungtynės baigėsi taikiai – 20:20. Buvo numatyta žaisti pratęsimą, tačiau Stasys Žaliabarštis pasiūlė merginoms atiduoti prizą ir išsiskirti švieslentėje žibančiam lygiam rezultatui.

Didžiosios pertraukos metu sirgaliui Nerijui Černai pavyko pataikyti iš vidurio aikštės ir namo iš šventės grįžti su 500 Lt kišenėje.

Vėliau žiūrovams skirtas MKML žvaigždžių ir NKL vyrų komandos „Sūduva-Mantinga“ pasirodymas. Sirgaliams ir renginio svečiams šio pasirodymo metu demonstruoti efektingi dėjimai ir epizodai abejose aikštelės pusėse. Populiarusis improvizuotas „Harlem Shake“ šokis tapo pagrindiniu mačo akcentu. Vis tik „Sūduva-Mantinga“ įrodė savo pranašumą prieš MKML žvaigždžių rinktinę – 75:70.

Kartu su lygos talismanais bei MKML šokėjomis atlikęs įspūdingą pasirodymą, visus ant kojų sukėlė šventės svečias Donatas Baumila. Tačiau kaip ir praėjusiais metais, daugiausiai dėmesio sulaukė „MKML-Mantinga“ oro karaliaus rinkimai. Iš 6 dalyvių į finalą antrus metus iš eilės pateko Paulius Gvazdaitis („Kolegija“) ir Domantas Senda („ŽSM-Mantinga“). Vis tik Pauliui nepavyko finale įrodyti savo pranašumo – jis titulą užleido jauniausiam dėjimų konkurso dalyviui Domantui Sendai.

Leave a Reply