39 L. Tarasevičiaus taškai neišgelbėjo “ŽSM” komandos nuo pralaimėjimo “Arotenai”

Vos 6 susirinkę “Arotenos” krepšininkai panaikino dviženklį deficitą antrajame pirmajame kėlinyje ir šventė pergalę po itin sunkios ir varginančios kovos, “ŽSM” įveikdami rezultatu 93:80. “Arotenos” komandai tai buvo 4 pergalė per 5 rungtynes, tuo tarpu  “ŽSM” komandai tai buvo paskutinės pirmojo etapo rungtynės, po kurių jie iškovojo vieną pergalę ir tikrai kausis “B divizione” antrajame etape.

Susitikimas prasidėjo 5 iš eilės „Arotenos“ taškais, tačiau netrukus „ŽSM“ persvėrė rezultatą 7:5. Apsukų nemažinę „ŽSM“ jau pirmajame kėlinyje sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą – 19:9. Pirmąjį kėlinuką „Arotena“ pralaimėjo rezultatu 22:12.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė – „ŽSM“ ėmė strigti puolime ir pralaimėjo kėlinuką 13:30 bei prieš didžiąją pertrauką atsiliko jau septynių taškų skirtumu (35:42), o po trečiojo kėlinio “Arotenos” pranašumas tapo dviženklis – 69:56.

Ketvirtajame kėlinyje “ŽSM” dar mėgino spausti savo varžovus, tačiau persverti rungtynių tai nepadėjo ir “Arotena” šventė užtikrintą sunkią pergalę.