40 taškų suvertęs P. Beliavičius užtikrino „Vyčiui“ pergalę prieš marijampoliečius

Paulius Beliavičius pelnė net 40 taškų, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (30-9) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 104:91 (26:17, 26:19, 23:22, 29:33) nugalėjo kitus čempionato lyderius Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (29-11) bei taip užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

P. Beliavičius pataikė 2 dvitaškius iš 2, 10 tritaškių iš 20 ir visas 6 baudas, o taip pat atliko 2 rezultatyvius pardavimus, perėmė ir atkovojo po 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 33 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje Šarūnas Vingelis surinko 4 taškus paeiliui, o kiek vėliau pataikė tritaškį ir vienas pats suorganizavo spurtą 7:0, kuris „Vyčiui“ leido susikrauti dviženklę persvarą – 23:13.

Antrojo ketvirčio pabaigą taip pat sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Paulius Semaška pataikė dvitaškį, Karolis Kokoška atseikėjo tritaškį, o dar vieną tolimą šūvį realizavo Lukas Grabauskas ir Šakių ekipos persvarą prieš ilgąją persvarą išaugo iki 16 taškų (52:36).

Ketvirtąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ pradėjo spurtu 10:2 ir buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų, tačiau greitai situaciją stabilizavęs „Vytis“ susigrąžino persvarą ir pasiekė pergalę.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 40 (10/20 trit.), Šarūnas Vingelis 17 (3/5 trit.), Lukas Grabauskas 12 (3/5 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 17 (7/10 dvit.), Antanas Bertašius 13 (3/3 trit.), Aurimas Urbonas, Justinas Jogminas ir Aurimas Urbonas po 11.