A. Bikulčis: „Didžiausias tikslas buvo pailsėti tiek psichologiškai, tiek nuo krepšinio salės“

2019-12-31 13:11

Nuotr. V. Kuralavičius

Šventiniu laikotarpiu Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ daug poilsiauti sau neleido.

Jau praėjusią savaitę fizinio pasirengimo trenerio Aurimo Bikulčio vedami krepšininkai mankštinosi stadione, o 2019-uosius užbaigė „VS-Fitness“ treniruočių salėje.

„Didžiausias tikslas buvo pailsėti tiek psichologiškai, tiek nuo krepšinio salės. Pagrindinė užduotis buvo sustiprinti tas vietas, kuriose mažiau dirbama krepšinio specifikoje. Didžiausią dėmesį skyrėme traumų prevencijai.

Buvome išėję į stadioną, o kiek vėliau ir į maniežą. Dabar buvome treniruotis sporto klube „VS-Fitness“, o paskui atsigavome ir pirtyse. Esame dėkingi jiems“, – treniruočių procesą apibendrino A. Bikulčis.

Kaip išskyrė fizinio rengimo specialistas, marijampoliečių treniruotės buvo paskirstytos dviem etapais.

„Visos treniruotės buvo suskirstytos į du etapus: vienas iš jų buvo tiesiog specialiosios ištvermės lavinimas, o kitas – jėgos ugdymas. Stadione dirbome ties ištverme, o treniruoklių salėje ties bendra fizine jėga, kuri ateityje padės išvengti“, – pridėjo A. Bikulčis.

A. Bikulčis taip pat užsiminė, jog sezono pradžia traumų atžvilgiu nebuvo lengva, bet džiaugėsi, jog komandai pavyko įsivažiuoti.

„Sezono pradžioje, kai vyravo didesni krūviai, galėjome pastebėti didesnį traumų skaičių, o paskui įsivažiavome į ritmą ir susitvarkėme su krūviu bei viskas yra labai gerai – gerą mėnesį esame visi sveiki“, – baigė A. Bikulčis.

„Sūduva-Mantinga“ į VIKINGLOTTO-NKL batalijas grįžta jau šį savaitgalį. Šeštadienį marijampoliečiai savo žiūrovų akivaizdoje priims Joniškio „Delikatesą“. Mačo pradžia – 16 val.

Leave a Reply