A. Kardišauskas įvertino dublerių sezoną: „Jis vienareikšmiškai buvo geras“

Nuotr. V. Skroblas

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dubleriai praėjusį savaitgalį baigė savo kelionę Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione.

Andriaus Kardišausko auklėtinių kelias baigėsi ketvirtfinalyje, kur serijoje iki dviejų pergalių 0-2 nusileido čempionato lyderei „Gargždų“ komandai – pirmosios rungtynės svečiuose baigėsi jaunųjų sūduviečių nesėkme 73:105, o antrasis susitikimas šeštadienį pralaimėtas 85:108.

„Apie paskutines sezono rungtynes kalbėti treneriui visada yra sunku, nes sezonas pasibaigė mūsų pralaimėjimu, todėl emocijos negali būti teigiamos, – tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ vertindamas paskutines rungtynes pasakojo komandos strategas A. Kardišauskas. – Mažiau sekančius RKL čempionatą noriu tik nušviesti, kad Gargždų komanda yra NKL kalibro ekipa, kuri savo žaidimo lygiu tikrai niekuo nenusileidžia šio sezono NKL 12-14 vietas užėmusioms ekipoms.

Įvertinus „Gargždų“ pajėgumą – mūsų pralaimėjimas dėsningas rezultatas. Vis dėlto noriu pabrėžti, kad „Gargždams“ nebuvo lengva iškovoti pergalę Marijampolėje, tai argumentuoja paprasta statistika – S. Serapinas pradėjo rungtynes starto penkete ir kartu sudėjus su V. Pečiuku rungtyniavo 62 minutes – tai yra daugiausiai šiame RKL sezone. Maža to, po trijų kėlinių iniciatyva buvo mūsų pusėje, todėl man belieka didžiuotis komanda, kuri privertė buvusius Eurolygos ir LKL žaidėjus nervintis ir prakaituoti visų rungtynių metu.“

Nors sezonas antrajai „Sūduvos-Mantingos“ komandai baigėsi skaudžiais antausiais, šis sezonas – antras geriausias klubo istorijoje. Šiai „Sūduvos-Mantingos“ dublerių komandai pavyko pakartoti prieš dvejus metus užfiksuotą tuomet Giedriaus Pečiulionio auklėtinių rezultatą – patekimą į RKL ketvirtfinalį.

Reguliariajame sezone marijampoliečiai finišavo devinti. Tokias savo auklėtinių pozicijas A. Kardišauskas įvertino teigiamai.

„Šis sezonas jau prieš kelis mėnesius turėjo būti vertinamas tik teigiamai, kuomet pasiekėme 9 pergales ir pagerinome praėjusio sezono rezultatą. Per šiuos kelis mėnesius mes iškovojome dar ne vieną pergalę, patekome į atkrintamąsias varžybas bei įveikėme vieną etapą, todėl vienareikšmiškai sezoną vertinu teigiamai“, – tikino specialistas.

A. Kardišauskui už komandos vairo tai buvo jau antrasis sezonas iš eilės. Jaunas specialistas praėjusį sezoną šiose pareigose pakeitė netikėtai pasitraukusį Giedrių Pečiulionį, o šįmet A. Kardišausko komanda pademonstravo dar solidesnius rezultatus.

Bendraudamas su „suduva-mantinga.lt“, A. Kardišauskas prasitarė bedidžiuojantis brangia patirtimi „Sūduvos-Mantingos-2“ ekipoje.

„Man asmeniškai nėra svarbu, koks rezultatas buvo pasiektas. Man svarbu, kad mūsų komanda buvo vieninga, kovinga bei ambicinga. Man buvo garbė ir vienas malonumas būti šios komandos maža dalimi.

Pasinaudodamas proga, noriu padėkoti žmonėms, kurių indėlis į šio sezono teigiamą rezultatą yra milžiniškas: komandos vadovui Tomui Vyšniauskui, kuris jau atrodo visą amžinybę investuoja savo asmeninį laiką į „Sūduvos-Mantingos-2“ komandos gerovę, antrajam treneriui Vidmantui Juškevičiui, kurio ilgametė trenerio patirtis suteikė komandai taktinio profesionalumo. Taip pat ir kiekvienam sirgaliui, kuris atėjo mūsų palaikyti namų rungtynėse bei tapo nuostabios atmosferos dalimi“, – kalbėjo A. Kardišauskas.