“Aikštelė 44-Mantinga” sutriuškino “ŽSM”

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (“MKML-Mantinga”) šį trečiadienį buvo sužaistos dvejos čempionato rungtynės. Pirmojoje dvikovoje jėgas pirmą kartą šiame sezone išbandė “ŽSM” ir “Aikštelė 44-Mantinga”. Rungtynes daugiau nei užtikrintai rezultatu 58:104 laimėjo “Aikštelė 44-Mantinga”.

Startiniai komandų penketai:

“ŽSM”: 6. R. PAVASARIS, 7. K. BERENIS, 9. R. KLAPATAUSKAS, 11. R. BURINSKAS, 13. V. LITVAITIS
“Aikštelė 44-Mantinga”: 9. A. BIRGELIS, 10. M. ADRIUŠKEVIČIUS, 11. A. Čižikas, 12. V. SKUČAS, 13. Ž. KUKLIERIUS

Intriga šiose rungtynėse laikėsi visą pirmąjį kėlinį. Nepaisant to, jog “ŽSM” nuolatos buvo besivejančių vaidmenyje, jie aršiai kovėsi ir gerokai kibo į atlapus MKML bronzininkams. Iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 2 min. ir 52 sek. komandas skyrė jau dviženklis skirtumas 13:24. Visgi, jaunieji ŽSM auklėtiniai prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą sugebėjo rezultatą sušvelninti iki vienženklio – 21:28.

Antrasis rungtynių kėlinys priklausė “Aikštelės 44-Mantinga” komandai, kuri ketvirtį laimėjo net 21 taško skirtumu (11:32) ir kaip reikiant nutolo. Prieš didžiąją pertrauką komandos skyrė jau triuškinantis rezultatas 32:60.

Per likusį laiką “ŽSM” komandai sukurti intrigos nepavyko ir teko pripažinti priešininkų pranašumą.

“ŽSM”: R. Pavasaris 13, K. Berenis ir R. Klapatauskas po 12, A. Kildušis 10.

“Aikštelė 44-Mantinga”: M. Andriuškevičius 22, V. Skučas 17, A. Birgelis 15, Ž. Kuklierius 14, M. Agentas 13,