Antrojoje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę “Prienų KKSC” nugalėjo “NKA-Perlas 2009”

Ketvirtąją pergalę per penkerias rungtynes pasiekė “Prienų KKSC” komanda, kuri rezultatu 86:46 pranoko “NKA-Perlo 2009” komandą, kuriai tai buvo jau 3 pralaimėjimas čempionate. Prieniškiai su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu įsitvirtino antrojoje turnyrinės lentelės vietoje. Vilkaviškio ekipa su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais tivuluoja tarp 3-5 vietos.

Prienų komanda sėkmingiau pradėjo rungtynes ir netrukus šovė dviženkliu skirtumu – 27:12. Visgi, antrajame kėlinyje “NKA-Perlas 2009” sugebėjo sustabdyti varžovus ir laimėjo antrąjį kėlinuką 16:14, visgi prieš didžiąją pertrauką 41:28 vis dar pirmavo komanda iš Prienų.

Antrojoje mačo dalyje “Prienų KKSC” šovė į priekį ir tapo nebepavejami savo varžovams. Rungtynes Rezultatu 86:46.

“Prienų KKSC”: S. Aleksynas 16 tšk., M. E. Giraitis 12 tšk., D. Dobila ir D. Stadalius po 11 tšk.

“NKA-Perlas 2009”: J. Meškys 18 tšk., L. Chadatavičius 16 tšk., I. Klimavičiuw 6 tšk.