“Ataka” iškovojo trečiąją pergalę čempionate

Lygos debiutantė “Ataka” toliau nemažina apsukų. “Ataka” rezultatu 122:72 įveikė “Kadį” ir įsirašė trečiąją pergalę čempionate. “Kadis” savo ruoštu patyrė antrąją pergalę per du susitikimus.

Be pralaimėjimų žygiuojantys lygos debiutantai visus reikalus išsprendė per pirmąją rungtynių dalį. Nors rungtynes atidarė “Kadžio” puolėjo O. Bušo dvitaškis, tačiau “Ataka” smogė atgal savo sėkminga atkarpa 14:3 ir vos per dvi minutes apvertė viską aukštyn kojomis. po pirmojo kėlinuko “Kadžio” deficitas šoktelėjo iki 18 taškų – 16:34.

Po dviejų kėlinukų “Ataka” buvo dar labiau įsitvirtinusi – 63:35. Antroji mačo dalis buvo tik formalumas, per kurį “Ataka” tik dar labiau tolo, ko galiausiai finalinė rungtynių sirena skelbė “Atakos” persvarą rezultatu 122:72.

Šiame susitikime “Ataka” baudos aikštelėje, kovą po krepšiu laimėdama daugiau nei dvigubai – 60:25. Atsarginių žaidėjų indėlis buvo taip pat itin labai solidus – 48 prieš 5.