“Atakos” tempo neatlaikiusi “Kalvarija” patyrė triuškinančią nesėkmę

„MKML-Mantinga“ čempionate nesunkią pergalę iškovojo lygos debiutantė „Ataka“, kuri rezultatu 114:67 nesunkiai nugalėjo „Kalvariją“.

Rungtynes 5 taškais be atsako padėjo „Kalvarija“, tačiau čia pat deficitą panaikinusi „Ataka“ išlygino rezultatą (7:7). Vėliau „Ataka“ du kartus iš eilės greitos atakos metu įmetė tritaškius ir privertė „Kalvariją“ prašyti minutinės pertraukėlės (18:13). Pirmąjį ketvirtį  rezultatu 22:18 laimėjo „Ataka“.

Antrajame kėlinyje „Ataka“ spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą – ir jau po dviejų minučių susikrovė dviženklį pranašumą 30:20. Viso antrajame kėlinyje „Ataka“ laimėjo 9 minučių atkarpą rezultatu 28:4 ir prieš didžiąją pertrauką turėjo solidžią persvarą – 52:24.

Po didžiosios pertraukos „Ataka“ nemažino apsukų ir iškovojo ir dar labiau padidino savo pranašumą. Intrigos atkurti nesugebėjusi “Kalvarija” turėjo pripažinti “Atakos” pranašumą.