Atkaklioje kovoje savo pranašumą įrodžiusi „Kapčiamiesčio“ komanda patiesė “Liudvinavą”

A divizione susigrūmė „Liudvinavo“ ir „Kapčiamiesčio“ ekipos. Po labai įtemptos kovos pranašumą įrodė „Kapčiamiesčio“ komanda, kuri nugalėjo „Liudvinavą“ rezultatu 93:88 (23:23, 25:30, 25:18, 20:17).

Rezultatyviose rungtynėse atkaklios kovos netrūko nuo pat pirmųjų minučių. Didžiąją pirmojo kėlinio dalį mažesniu ar didesniu taškų skirtumu pirmavo „Kapčiamiesčio“ komanda. Visgi, pastarieji pranašumo nesugebėjo išlaikyti iki kėlinio pabaigos. „Liudvinavas“ nuolat alsavo varžovams į nugarą neleisdami primesti savojo žaidimo, tada po pirmųjų dešimties minučių vyravo lygybė 23:23.

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek rezultatyvesnis „Liudvinavo“ ekipai, kuri sugebėjo jį laimėti rezultatu 30:25. „Liudvinavas“ spurtavo 6:0, taip įgydami šiokį tokį pranašumą 29:23. Tačiau ilgai netrukus „Kapčiamiesčio“ komanda atsakė savo atkarpa 7:0, taip vėl išsiverždami į priekį rezultatu 30:29. Iki pat pirmosios rungtynių pusės kova vyko praktiškai taškas į tašką. Vis dėl to, nežymų pranašumą susikurti pavyko „Liudvinavui“ po pirmųjų dvidešimties minučių rezultatui esant 53:48.

Antroji rungtynių pusė jau priklausė „Kapčiamiesčio“ komandai kuri sugebėjusi laimėti tiek trečiąjį, tiek ketvirtąjį kėlinius bendru kėlinių rezultatu 45:35. Pranašumą išlaikęs „Kapčiamiestis“ rungtynes sugebėjo laimėti rezultatu 93:88 taip į savo sąskaitą įsirašydami antrąją pergalę. „Liudvinavo“ ekipa patyrė antrąją nesėkmę A divizione ir kol kas užima penktąją vietą. Po pergalės „Kapčiamiestis“ įsitaisė antrojoje turnyro lentelės vietoje.