“B diviziono” bronzą iškovojo “SKK” (VIDEO)

Finalų diena prasidėjo “B diviziono” rungtynėmis dėl III vietos, kuriose “SKK” susigrumė su “Simedva”.  Tik po inirtingos kovos ir dramos rungtynių pabaigoje, pergalę iškovojo ir bronzos medalius ant kaklo pasikabino “SKK”., rungtynes laimėdami rezultatu 79:69.

“SKK” itin rezultatyviai pradėjo pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo 31:21. Tačiau antrąjį kėlinį “Simedva” pradėjo įspūdingu spurtu 14:0 ir įpusėjus antrajam kėlinukui pirmavo 35:32.  Toliau užvirė kova taškas į tašką. Visgi, po sėkmingesnės rungtynių pabaigos,  prieš didžiąją pertrauką pranašumą susigrąžino “SKK” 45:43.

Antrojoje rungtynių pusėje skirtumas tarp komandų svyravo tarp 3 ir 7 taškų, tačiau priekyje visada buvo “SKK”. Taip ir nesugebėję surengti dar vieno spurto, “Simedvos” krepšininkai turėjo aikštelę palikti nuleidusiomis galvomis ir pripažindami varžovų pranašumą.

“Simedva”: J. Bagurskis 19, N. Vaičiūnas 14, K. Volskis ir G. Jegorovas po 12,

“SKK”: T. Kerevičius 27, R. Petraška 22, E. Pečiulis 12.

"B diviziono" rungtynės dėl III vietos

Prisiminkime vakarykštes rungtynės dėl III vietos "B divizione", kuriose "SKK" iškovojo bronzos medalius įveikdami "Simedvą"!

Posted by MKML on 2018 m. Balandis 30 d., Pirmadienis

Tomas Štaraitis ir Mindaugas Kliučnikas

"Simedvos" komandos nario Mindaugo Kliučniko ir trenerio Tomo Štaraičio pasisakymas po lemiamų rungtynių.

Posted by MKML on 2018 m. Balandis 29 d., Sekmadienis

Gintaras Mačiulaitis

3vietą "B" divizione laimėjusios "SKK" komandos nario Gintaro Mačiulaičio komentaras.