“B diviziono” finale antrus metus iš eilės triumfavo “Mantoras” (VIDEO)

“MKML – Mantinga” “B” diviziono kovoje dėl čempionų titulo antrus metus iš eilės triumfavo “Mantoro” komanda. Pastarieji finale rezultatu 90:82 tik po permainingos kovos palaužė “Kalvarijos” pasipriešinimą.

“Mantoras” sėkmingai pradėjo šį “B diviziono” finalą ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 19:11. “Kalvarija” susigriebė ir kėlinuką baigė spurtu 12:4 ir atstatė lygybę pirmajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje ir antrojoje rungtynių pusėje toliau dominavo rezultatyvus ir lygus žaidimas, o viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui “Mantoras” pirmavo 81:73. Rungtynių pabaiga buvo itin nervinga ir paskutiniąją minutę pasiekė aukščiausią tašką – visgi, “Kalvarija” deficito panaikinti nesugebėjo, todėl turėjo tenkintis sidabro medaliais.

“Mantoras” savo triumfą “B divizione” pakartojo antrus metus iš eilės – čempionais tapo ir 2017 m.

“Mantoras”: A. Makūnas 27, T. Vitkevičius ir V. Rudelevičius po 18.

“Kalvarija”: T. Miklušis 21, R. Gutauskas 18, K. Birgelis 17.

"B diviziono" didysis finalas: Mantoras – Kalvarija

Vakar "B divizione" antrus metus iš eilės triumfavo "Mantoras", finale patiesęs "Kalvariją"! Video reportažas:

Posted by MKML on 2018 m. Balandis 30 d., Pirmadienis

Marius Juozapavičius

"Mantoro" komandos trenerio Mariaus Juozapavičiaus mintys iškovojus auksą "MKML-Mantinga" čempionato "B" divizione.

Posted by MKML on 2018 m. Balandis 29 d., Sekmadienis

Aidas Makūnas

1-ąją vietą "B" divizione iškovojusios "Mantoro" komandos gynėjo Aido Makūno komentaras.