“B diviziono” kovose “SKK” pranoko “Kadį”

Prasidėjo ilgai lauktas „MKML-Mantinga“ čempionato antrasis etapas. 8 stipriausios lygos komandos pradėjo kovas „A divizione“ ir varžysis dėl keturių bilietų į „MKML-Mantinga final 4“ rungtynes, o likusios 6 komandos kovos dėl “B Diviziono” čempionų vardo. Trečiosiose vakaro rungtynėse susigrūmė dvi “B diviziono” komandos. “SKK” (1-0) rezultatu 83:67 įveikė “Kadį” (0-1) ir paliko jį be pergalių.

Komandų startiniai penketai:

SKK: 4. A. ŠUMSKAS, 8. R. PETRAŠKA, 13. A. BOTYRIUS, 14. D. KUNIGONIS, 15. D. BUČINSKAS
Kadis: 7. O. BUŠAS, 8. T. BADOKAS, 9. E. KEDYS, 11. P. ŽILINSKAS, 12. J. GUDAITIS

Krepšinio klubas “Kadis” jau pirmajame kėlinyje labai paleido savo priešininkus į priekį (9:21) ir iš karto tapo besivejančių vaidmenyje. “Kadžiui” pavyko pristabdyti įsibėgėjusius  “SKK” krepšininkus ir stabilizavo padėtį, bet vis dar atsilikinėjo  21:29.

Antrajame kėlinyje “SKK” vėl padidino savo persvarą iki dviženklės 33:21, prieš didžiąją pertrauką pirmavo jau 45:31.

Antrojoje rungtynių pusėje “SKK” padidino savo pranašumo jau iki rekordinės atžymos 56:34. per likusį laiką “Kadis” sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 11 taškų (48:59) , bet “SKK” į tai atsakė savo sėkminga atkarpa ir vėl padidino turėtą persvarą iki triuškinančios. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė “SKK” komandos persvarą rezultatu 83:67.

“SKK”: R. Petraška 26, A. Šumskas 14, T. Kerevičius 11.

“Kadis”: T. švedas 22, T. Badokas 17, O.  Bušas 12.