Baigėsi reguliarusis “MKML-Mantinga” čempionatas, jame stipriausia komanda tapo “Išvien”.

Šį sekmadienį buvo sužaistos dvejos ir jau paskutinės “MKML-Mantinga” reguliariojo čempionato rungtynės, dėl pirmosios vietos “A divizione” šiandien rungėsi trys komandos: “Išvien”, “Veteranai” ir “Liudvinavas-Vytis”, kurios turėjo po 5 pergales ir buvo patyrę po 1 pralaimėjimą. 15:00 val. “Išvien” – “Veteranai”, o 17:00 val. “Liudvinavas-Vytis” – “Liudvinavas”.

Rungtynėse tarp “Veteranų” ir “Išvien” pranašesni buvo pastarieji, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 82:73 ir padarė viską, kad taptų geriausia “A diviziono” komanda. Tiesa, rungtynės vyko gan permainingai. Pirmuosius du kėlinukus laimėjo “Išvien” kurie prieš didžiąją pertrauką turėjo nedidelę, bet persvarą – 43:38.

Po didžiosios pertraukos “Veteranai” kilo į šturmą, kuris pasirodė labai sėkmingas. “Veteranams” pavyko ne tik sugrįžti į rungtynes, bet po trečiojo kėlinuko pirmauti 61:57.

Visgi, ketvirtąjį kėlinuką “Išvien” pasitiko perstygavę savo žaidimą ir užtikrintai laimėjo ketvirtį rezultatu 25:13. To pakako, kad būtų pasiekta pergalė rezultatu 82:73.

Po šio pralaimėjimo “Veteranai” liko treti reguleriajame čempionate ir atkrintamosiose susitiks su “Liudvinavu”.

Viso 297936.7143737.8101376.9193251179123198297

Viską dėl savęs patys padarę “Išvien” dar turėjo laukti paskutinių vakaro rungtynių, kad sužinotų kelintą vietą galutinėje rikiuotėje užims – 1 ar 2. Ir čia pastarieji sulaukė “dovanėlės” iš “Liudvinavo-Vyčio”, kuris neatsilaikė prieš “Liudvinavą” ir užleido pirmąją vietą lentelėje “Išvien” ekipai, o patys liko antri.

Šio rungtynės susiklostė itin netikėtai, mat “Liudvinavas-Vytis” kontroliavo rungtynes nuo pat pirmojo ginčo kamuolio, o trečiojo kėlinuko pabaigoje jie saugiai pirmavo +14 taškų skirtumu, Vis dėl to, nuo tada jų kreivė ėmė kristi žemyn, kol ketvirtojo kėlinuko viduryje skirtumas jau buvo lygus. Nuo tos akimirkos “Liudvinavas” išsiveržė į priekį ir išlaikę persvarą šventė pergalę rezultatu 78:69