Čempionai „A divizione“ startavo triuškinančia pergale prieš „Igliauką“

Prasidėjo ilgai lauktas „MKML-Mantinga“ čempionato antrasis etapas. 8 stipriausios lygos komandos pradėjo kovas „A divizione“ ir varžysis dėl keturių bilietų į „MKML-Mantinga final 4“ rungtynes. Pirmosiose 2018-tųjų metų rungtynėse susitiko lygos čempionai „Perlas“ (1-0), kurie rezultatu 87:64 nušlavė „Igliauką“ (0-1).

Komandų startiniai penketai:

Perlas: 1. E. ČERNIAUSKAS, 2. K. ŠUKYS, 5. J. MILIIUS, 8. M. VARNAGIRIS, 9. D. PODOLSKIS

Igliauka: 8. E. MASAITIS, 9. N. ČERNA, 10. E. KURSEVIČIUS, 13. K. RIMGAILA, 14. T. BINDOKAS.

Pergalės „Igliaukos“ komandai lengvai neatidavė ir nuo pirmųjų akimirkų kovėsi su „Perlu“ kaip lygūs su lygiais. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Igliauka“ dar buvo priekyje 12:11. „Perlas“ daugiausiai gynėjų pastangomis sugebėjo tik kėlinio pabaigoje persverti rezultatą savo naudai 21:19.

Antrajame kėlinyje „Igliauka“ toliau ryžtingai kovėsi ir neleido „Perlui“ nė kiek atitrūkti. Iki antrojo kėlinuko pabaigs likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes rezultatas vis dar buvo lygus 29:29. Toliau sekusią atkarpą sėkmingiau sužaidė „Perlas“, kuris po E. Černiausko dvitaškio išsiveržė į priekį jau dviženkliu skirtumu 45:34. Besibaigiant kėlinukui K. Šukys pridėjo dar du baudų metimus ir skirtumas šoktelėjo jau iki 13 taškų – 47:34.

Po didžiosios pertraukos „Igliaukos“ komanda toliau grimzdo žemyn. „Perlas“ antrąją rungtynių pusę pradėjo 12 taškų be atsako nutolo triuškinančiu skirtumu 59:34. „Perlas“ taip įsismarkavo puolime ir laimėjo trečiąjį kėlinuką 17 taškų skirtumu (29:12) bei nepaliko vilčių „Igliaukai“. Prieš ketvirtąjį kėlinį skirtumas švieslentėje buvo daugiau nei užtikrintas – 76:46.

Ketvirtąjį kėlinuką 7 taškais laimėjo „Igliauka“, tačiau to buvo gerokai per mažai, kad būtų galima pagalvoti apie pergalę. Rungtynes rezultatu 87:64 laimėjo „Perlas“.

„Perlas“: D.Podolskis 25, E. Černiauskas 19, J. Milius 16, K. Šukys 15.

„Igliauka“: E. Masaitis 19, E. Kursevičius 16, T. Bindokas ir K. Rimgaila po 12.