Čempionai atidarė pergalių sąskaitą įveikdami “Marijampolės seniūniją”

Po pralaimėtų pirmųjų čempionato rungtynių lygos čempionai reabilitavosi ir antrajame susitikime nugalėjo lygos debiutantę “Marijampolės seniūnijos” komandą rezultatu 96:61.

Šiose rungtynėse “Veteranai” įregistravo naują žaidėją – L. Tumpą.

Pamatus pergalei “Veteranai” pradėjo klotis dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:15, o po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo daugiau nei solidus – 47:28.

Po pertraukos sugrįžę “Marijampolės seniūnijos” krepšininkai mėgino kibti į atlapus čempionams. Po L. Šiugždos tritaškio skirtumas ištirpo iki 14 taškų (38:52). Tačiau tai buvo laikina – “Veteranai” įjungė čempionišką pavarą ir toliau didino savo pranašumą, kuris prieš ketvirtąjį kėlinį tapo sunkiai panaikinamas – 71:44.

Paskutinis rungtynių ketvirtis įtakos mačo baigčiai neturėjo ir čempionai nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę.