D. Gvezdausko benefisas patiesė “Išvien” ir nukalė “Igliaukai” bilietą į “MKML – Mantinga” finalą! (VIDEO)

Šeštadienį praūžė pirmoji MKML krepšinio savaitgalio diena. Pirmajame A diviziono pusfinalyje dramatišką pergalę po pratęsimo iškovojo “Igliauka”, rezultatu 117 – 111 nugalėję “Išvien” komandą.

Nuo pat pirmų minučių tarp komandų virė įnirtinga kova. “Igliaukos” komandos tritaškiai kėlė žiūrovus iš savo vietų, o “Išvien” komandos vidurio puolėjo Pauliaus Gvazdaičio dėjimai drebino varžovų lankus. Prasidėjus pratęsimui Gvezdausko šou nesibaigė, o “Išvien” dar bandė tempti P. Gvazdaičio ir E. Valiuko duetas. Tačiau nuskambėjus finalinei sirenai pergalę rezultatu 117 – 111 šventė “Igliauka” ir iškovojo bilietą į A diviziono finalą.

Igliaukos gynėjas Darius Gvezdauskas šiose rungtynėse pagerino “MKML-Mantinga” visų laikų rezultatyvumo rekordą, pelnydamas 60 taškų. Prieš tai buvęs rekordas (58) priklausė oponentų komandos žaidėjui Albertui Jakubauskui.

“Igliauka”: D. Gvezdauskas 60, E. Masaitis 18, L. Trušas 16.

“Išvien”: P. Gvazdaitis 27, E. Valiukas 21, G. Navickas 13.

"MKML-Mantinga" "A diviziono" pusfinalis: "Igliauka" – "Išvien"

"Igliaukos" pasaka tęsiasi – iškovotas kelialapis į didįjį "MKML-Mantinga" čempionato finalą!Prisiminkime vakar vykusį pirmąjį "A diviziono" pusfinalį tarp "Igliaukos" ir "Išvien"