Dar vienas solidus M. Šmigelsko pasirodymas atnešė “Gražiškiams” pergalę “B divizione”

Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė “Gražiškių” puolėjas Mantas Šmigelskas, kuris surinko 33 taškus ir atnešė savo ekipai pergalę prieš “CIE LT Forge” ekipą pirmosiose antrojo etapo “MKML-Mantinga” rungtynėse rezultatu 108:88.

Kad “Gražiškiai” nenusiteikę juokauti buvo aišku jau pirmajame kėlinyje. Iš pradžių sužaidus pusantro minutės rezultatas dar buvo lygus 4:4. Visgi, “Gražiškiai” laimėjo įspūdingą atkarpą 18:3 ir pasiuntė varžovus į nokautą, o pirmąjį kėlinuką laimėjo 36:14.

Antrajame kėlinyje “Gražiškiai” toliau didino savo pranašumą, kuris po Vaido Miliausko tritaškio pasiekė net trisdešimties taškų ribą – 54:24.

Po didžiosios pertraukos “Gražiškiai” pratęsė savo spurtą ir jų persvara tapo rekordinė 68:26. Per likusią rungtynių dalį “CIE LT Forge” ekipai pavyko beveik perpus ištirpdyti savo deficitą, tačiau “Gražiškiai” vis tiek iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 108:88.