Debiutantai “Marijampolės SC – Alvarsas” nieko nelaukdami įsirašo pirmąją pergalę

Antrose vakaro varžybose į kovą stojo „CIE LT Forge“ ir „Marijampolės SC – Alvarsas“ komandos. Marijampolės sporto centro auklėtiniai debiutuoja lygoje lyg būtų senbuviai ir per pirmą kėlinį nurūksta nuo varžovų jau 14 taškų persvara. Jaudulio pas jaunimą kaip nebūta ir per kėlinį įmesti net 34 taškai. Antrasis kėlinys kuriame vytis reikėjo „CIE LT Forge“ komandai atrodo bus taip pat sunkus, bet pataikius svarbius metimus ir prisitaikius prie jaunimo puolimo, pavyko laimėti kėlinį 8 taškų skirtumu ir išeiti į pertrauką atsilikdami 6 taškais. Trečiajame kėlinyje jaunimo puolimas vėl buvo sunkiai sustabdomas ir K.Juozaičio auklėtiniai turėjo net 20 taškų persvarą kuria panaikinti varžovas buvo labai sunku. Kaip ir antrąjį ir ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo „CIE LT Forge“ komanda ir bandė grįžti į rungtynes, bet „Alvarso“ komanda atsilaikė ir šventė pergalę. Varžybas debiutantai laimėjo 89:96.

MARIJAMPOLĖS SC – ALVARSAS – A.Rapolavičius 29 t., M.Dabulevičius 27 t.

CIE LT FORGE – A.Šumskas 17 t., A.Pakrosnevičius 17 t., 17 a.k., N.Černa 14 t.