Didžiulę persvarą iššvaisčiusi „Sūduva-Mantinga“ atsilaikė Palangoje

2017-12-09 18:14
Nuotr. V.Skroblas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pratęsė savo pergalių seriją. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 87:83 (23:21, 21:19, 29:16, 14:27) palaužė vietos „Palangos“ (6-14) pasipriešinimą, kuriai tai jau buvo septintasis pralaimėjimas iš eilės.

3

Pirmoji rungtynių pusė buvo itin atkakli ir nė viena iš komandų negalėjo džiaugtis solidžia persvara. Vis tik svečiai po ilgosios pertraukos spurtavo 12:3 ir į priekį pabėgo 13 taškų (56:43), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 73:56.

Paskutiniojo ketvirčio viduryje svečiai dar pirmavo 81:68 ir kai jau atrodė, jog šiose rungtynėse viskas aišku, kitokios nuomonės buvo „Palangos“ krepšininkai. Jie spurtavo 9:0 ir likus žaisti 2 minutes prie „Sūduvos-Mantinga“ priartėjo iki 4 taškų (77:81).

Likus 30 sekundžių iki susitikimo pabaigos, rezultatas buvo 81:83 svečių naudai ir šeimininkai pradėjo taikyti tyčinių pražangų taktiką. Vis tik, „Sūduvos-Mantinga“ krepšininkai šaltakraujiškai realizavo 4 mestas baudas ir užsitikrino pergalę.

„Palanga“: Bobas van Zijverdenas 20 (9/11 dvit., 7 atk. kam.), Haroldas Saprykinas 17, Nerijus Barauskas 13.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 25 (9/12 dvit., 28 naud. bal.), Ignas Labutis 22 (7 atk. kam., 30 naud. bal.), Rokas Stankevičius 12, Žygimantas Šimonis 11 (7 rez. perd.)