Dubleriai sukūrė dramą Marijampolėje ir išvykoje pasispardė su lygos lyderiais

Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ savaitgalį vykusiose Regionų krepšinio lygos rungtynėse pergalių neiškovojo, tačiau savo žaidimu paliko gerą įspūdį. Marijampoliečiai penktadienį rezultatu 95:96 nusileido turnyrinės lentelės kaimynams – Tauragės „Fortūna-Agava“ krepšininkams. Namuose vykusiose rungtynėse marijampoliečiai savo varžovams nusileido pačia paskutinę susitikimo akimirką.

Rungtynes Andriaus Kardišausko treniruojama komanda pradėjo NBA stiliumi ir vien per pirmąjį kėlinuką pelnė net 37 taškus ir po pirmųjų 10-ties minučių turėjo dviženklį pranašumą (37:24), o įpusėjus rungtynėms šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų – 60:45.

Viskas apsivertė po didžiosios pertraukos – Sūduviečiai iššvaistė visą turėtą pranašumą, pralaimėjo ketvirtį 12:29 ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 2 taškų deficitą – 72:74. Ketvirtyje virė atkakli kova, tačiau paskutinę akimirką nusileista „Fortūnos-Agavos“ komandai.

„Sūduva-Mantinga-2“: Robert Subotkevič ir Mantas Gelčius po 17, Jaunius Davniukas 16, Domantas Senda 14, Vytautas Čėsna 11, Mantas Varnagiris ir Aidas Kuzminskas po 10.

„Fortūna-Agava“: Tadas Rapolavičius 21, Linas Krivickas 20, Mantvydas Gečionis 15, Osvaldas Brazdžionis 14, Rytis Sasnauskas 10.

Kitą dieną, marijampoliečių komanda išvyko į ilgą kelionę Plungės lik kur susikovė su vos du pralaimėjimus ir net 10 pergalių iškovojusiu „Olimpo“ klubu.

Šiose rungtynėse „Sūduva-Mantinga-2“ 30 minučių kovojo su priešininkais kaip lygūs su lygiais, o po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus – 66:66. Visgi, lemiamą ketvirtį marijampoliečiai pralaimėjo 25:7 ir paleido iniciatyvą iš savo rankų.

„Sūduva-Mantinga-2“: Robert Subotkevič 21, Domantas Senda 19, Vytautas Čėsna 13.

„Olimpas“: Tomas Domarkas ir Gediminas Jakštas po 20, Modestas Jurkaitis 19, Mindaugas Tamašauskas 14, Vytautas Danys 13.

„Sūduvos-Mantingos-2“ stratego Andriaus Kardišausko komentaras po savaitgalio:

„Pritrūko stipresnių “Velykų”, kitaip išsireikšti ir negaliu. Turėjome didelį pranašumą pirmoje pusėje namuose, turėjome +7 likus 3 minutėms. Atidavėme pergalę kaip Kalėdinę dovaną. Taip pat paskutinė sušvilpta bauda – niekinė, likus 1 sekundei, tegul kiekvienas atsisuka į „Youtube sukeltas varžybas ir pats pakomentuoja, ar buvo bauda, ar ne. Komandos pasirodymu nesu patenkintas. Kalbant apie išvyką, laimėti Plungėje pilnoje salėje visada sunku. Dėl traumų ir ligų mūsų rotacija sutrumpėjusi buvo, todėl neatlaikėme rungtynių tempo ir spaudimo, todėl ketvirtajame kėlinyje subyrėjome. Vis dėlto išvykos rezultatu esu labiau patenkintas negu namų rungtynėmis“,– kalbėjo treneris.

Leave a Reply