Dublerių treneris A. Kardišauskas: „Prieš sezoną ekspertai abejojo, ar surinksime bent 8 pergales“

Nuotr. V.Skroblas

Praėjusį savaitgalį Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dubleriams Regionų krepšinio lygojs (RKL) pavyko nutraukti šešių pralaimėjimų seriją ir sugrįžti į pergalių kelią.

Šiuo metu Andriaus Kardišausko treniruojama komanda su 11 pergalių ir 12 nesėkmių RKL A divizione rikiuojasi dešimtoje pozicijoje ir tebėra lenktynėse dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Dukterinė Mezon NKL čempionų komanda išlieka konkurencinga kovose su visomis varžovėmis, o tai šį sezoną džiugina ir komandos trenerį A. Kardišauską.

Nepaisant nepastovių komandos pasirodymų, specialistas tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ patikino, kad kol kas dublerių žygį RKL čempionate galima vertinti teigiamai.

„Manau, kad kol kas viskas einasi neblogai. Visada gali tikėtis daugiau, bet realiai vertinant mūsų ekipos sudėtį bei iškeltus tikslus, į sezono eigą kol kas tikrai žvelgčiau pozityviai.

Nemanau, kad kažkas galėtų vertinti kitaip. Prieš sezoną Marijampolės krepšinio ekspertai abejojo ar pasieksime bent 8 pergales, kurias pavyko sunkiai surinkti praėjusį sezoną. Šiuo metu turime 11 pergalių ir galiu garantuoti, kad dar tikrai laimėsime ne vieną kartą, jeigu pavyks išvengti traumų ir ligų“, – pasakojo A. Kardišauskas.

Treneris jau sezono pradžioje patikino, kad dukterinės „Sūduvos-Mantingos“ komandos tikslas nėra aukščiausios pozicijos RKL pirmenybėse ar trofėjus. Dabar savo mintis specialistas pakartojo ir dabar. Tiesa, kaip sako pats A. Kardišauskas, apetitas kyla bevalgant.

„Lūkesčiai likusiai sezono daliai paprasti – užimti kuo aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje prieš atkrintamųjų rungtynių pradžią ir tada koncentruotis į atkrintamųjų seriją“, – tikino A. Kardišauskas.

Neabejotinas šios komandos puolimo lyderis yra Jaunius Davniukas, per susitikimą vidutiniškai renkantis po 18,2 taško. Patikimai rungtyniauja ir po 14,3 taško pelnantis Domantas Senda, tačiau A. Kardišauskas tikina ir anksčiau žinojęs jų stipriąsias puses.

Taigi jo pagyros keliauja mažiau rungtyniaujančiam, tačiau ne lėčiau progresuojančiam marijampoliečiui.

„Teigiamai galiu atsiliepti apie visus komandos narius bei galiu pabrėžti, kad jau prieš sezoną žinojome, ko galime tikėtis iš kiekvieno atrinkto žaidėjo. Vis dėlto norėčiau pasidžiaugti marijampoliečiu Kasparu Bereniu, kuris šį sezoną baigia užsiauginti „stuburą“, taip reikalingą vyrų krepšiniui. Tikiuosi, kad šis sezonas RKL Kasparui taps taku į NKL bei stipraus universiteto krepšinio komandą“, – sakė A. Kardišauskas.