Dvigubą dublį surinkęs Aurimas Urbonas atvedė „Sūduvą-Mantingą“ į pergalę

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-5) įsirašė dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose 76:72 (15:14, 24:17, 19:27, 18:14) įveikė „Palangos Kuršius“ (17-11).

Abi ekipos rungtynes pradėjo lygiai ir iki pat antrojo kėlinio vidurio žaidė taškas į tašką, tačiau prieš ilgąją pertrauką nedidelį spurtą surengę marijampoliečiai iššovė pirmyn.

Antrojoje mačo dalyje „Palangos Kuršiai“ prisivijo varžovus, tačiau lemiamame kėlinyje keli pro šalį skrieję Jaleno Riley tritaškiai palaidojo jų viltis.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Aurimas Urbonas, taip pat atkovojęs 10 kamuolių bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 31 naudingumo balas.

„Palangos Kuršių“ gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs ir 5 kamuolius sugriebęs Matas Jucikas.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 23, Aurimas Kieža 14, Martynas Zigmantavičius 12, Žygimantas Šimonis 10.

„Palangos Kuršiai“: Matas Jucikas 16, Aurimas Majauskas 15 (11 atk. kam.), Mykolas Dieninis 14, Tautvydas Paliukėnas 10.