Dviženklio pranašumo neišsaugojęs „MSC-Alvarsas“ krito prieš „Išvien“

Centriniame lygos mače šią savaitę susitikimas tarp „MSC-Alvarso“ ir „Išvien“ komandos baigėsi pastarosios pergale rezultatu 95:78. Nepaisant itin prasto pirmojo kėlinuko, kuriame „Marijampolės SC-Alvarsas“ nukautavo „Išvien“ dviženkliu taškų skirtumu, komanda sugebėjo išlipti iš duobės ir užtikrintai įveikti jaunuosius varžovus.

„Marijampolės SC-Alvarsas“ baigė pasirodymą reguliariajame etape ir atkrintamosiose startuos iš ketvirtosios pozicijos bei jau dabar aišku, kad susikaus su „Kapčiamiesčiu“.

Tuo tarpu „Išvien“ komanda po penktosios pergalės tęsia kovą dėl pirmosios vietos grupėje. Šiuo metu kartu su „Veteranai“ ir „Liudvinavu-Vyčiu“ turi po 5 pergales ir 1 pralaimėjimą. Šios trijulės galutinė rikiuotė išsidelios ateinančią savaitę. „Liudvinavas-Vytis“ susikaus su „Liudvinavu“, o „Išvien“ tiesiogiai susirungs su „Veteranais“.

Grįžtant prie rungtynių: „Marijampolės SC-Alvarsas“ galingai startavo ir vien pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 21:10. Kėlinukas pasibaigė 12 taškų persvara – 25:13.

Antrajame kėlinyje „Išvien“ priartėjo, o po Eimanto Valiuko taiklaus tritaškio ir išlygino rezultatą – 39:39.

Po didžiosios pertraukos 4 iš eilės Ainoro Rapolavičiaus taškai išvedė „Marijampolės SC-Alvarsą“ į priekį rezultatu 50:45, Visgi, tai buvo paskutinis kartas, kai jauniai pirmavo. Po to sekė sėkminga „Išvien“ atkarpa, bei laimėtas trečiasi kėlinys rezultatu 30:15.

Ketvirtajame kėlinyje „Išvien“ išsaugojo savo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir įsirašė penktąją pergalę rezultatu.