E. Jezukevičiaus vedama „Sūduva-Mantinga“ palaužė „Telšius“

Edvino Jezukevičiaus vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-8) šeštadienį išvykoje po įtemptos kovos iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Žemaitijoje 81:77 (18:17, 18:26, 27:13, 18:21) nugalėjo vietos „Telšių“ (19-15) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių pusėje lyderiaujanti komanda nuolatos keitėsi, o po dešimties žaidimo minučių pirmavusi „Sūduva-Mantinga“ po dviejų ketvirčių jau atsiliko – švieslentėje degė „Telšių“ pranašumą reiškiantys skaičiai – 43:36.

Tiesa, antrojoje dalyje į aikštę sugrįžę marijampoliečiai spurtavo 23:10, o trečiąjį kėlinį laimėjo dvigubai – rezultatu 27:13.

Iki rungtynių pabaigos likus 15 sekundžių Gediminas Navickas šovė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą (79:77). Po šio epizodo Ignas Razutis pametė kamuolį, Vilius Pocius prasižengė prieš Jezukevičių, o šis realizavo du baudų metimus, taip įtvirtindamas svečių pergalę rezultatu 81:77.

Rezultatyviausiai „Sūduvos-Mantingos“ gretose žaidė Jezukevičius. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 3/4 trit., 10/11 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų ir taip surinko 36 naudingumo balus.

„Telšių“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Mindaugas Norkus, pelnęs 18 taškų (8/13 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius ir taip surinkęs 13 efektyvumo balų.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 18 (6 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 15 (6 rez. perd.), Ignas Razutis 12 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud. bal.), Deividas Rasys 11 (11 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 27, Aurimas Urbonas 15 (11 atk. kam.), Gediminas Navickas 14, Žygimantas Šimonis 10, Aurimas Kieža 7 (8 atk. kam.).