E. Valiukas baudų metimais užtvirtino “Išvien” pergalę prieš “Kalvariją”

“Kalvarija” metė rimtą iššūkį ir “Išvien” ir tik paskutinę minutę nusileido vieniems lygos favoritų rezultatu 76:76.

Susitikimą 6 taškais be atsako pradėjo “Kalvarija” , tačiau “Išvien” dar pirmajame ketvirtyje išlygino rezultatą.  Antrajame kėlinyje “Išvien” sugebėjo susikrauti 7 taškų pranašumą (27:20), tačiau neilgam – “Kalvarija” į tai atsakė atkarpa 11:3 ir persvėrė rezultatą 31:30. Pirmąją rungtynių dalį užbaigė G. Navicko dvitaškis, kuris sugrąžino “Išvien” komandai nors ir minimalų, tačiau pranašumą – 32:31.

Po pertraukos toliau vyravo panašios tendencijos – “Išvien” nors ir nedideliu skirtumu pirmavo visą likusį laiką. Atmosfera labiau įkaitos paskutiniąją ketvirto ketvirčio minutę, kai “Kalvarijai” buvo pavykę priartėti iki dviejų taškų. Vis dėl to laikas jau buvo visai neliko, o paskutinė tašką rungtynėse padėjo Eimanto Valiuko baudų metimas, po kurių “Išvien” iškovojo pergalę 79:76.