Finalo pakartojime – “Igliaukos” pergalė prieš “Veteranus” po pratęsimo

“MKML-Mantinga” čempionate trečiadienį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pirmajame vakaro susitikime susitiko praėjusios sezono finalininkai – “Veteranai” ir “Igliauką”. Rungtynes po pratęsimo rezultatu 89:85 laimėjo “Igliauka”.

Rungtynes abi komandos pradėjo itin susikaustę ir sunkiai rinko taškus. Sužaidus penkias pirmojo ketvirčio minutes, rezultatu 5:2 pirmavo “Veteranai”. O po pirmojo kėlinio rezultatu 13:9 jau pirmavo “Igliauka”.

Antrąjį ketvirtį “Veteranai” pradėjo sėkmingiau – įpusėjus ketvirčiui, rezultatu buvo lygus 23:23. Per likusį laiką “Veteranai”  įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo ketvirtį rezultatu 33:19 bei prieš didžiąją pertrauką pirmavo 42:32.

Trečiajame kėlinyje jau “Igliaukos” komanda žaidė užtikrinčiau ir sugrįžo į rungtynes – 53:53. Nuo tos akimirkos abi vyravo itin atkakli kova, kurioje prireikė pratęsimo.

Pratęsimo metu daugiau jėgų ir šalto proto išsaugojo  “Igliauka”, kuri ir šventė pergalė.