Finalo pakartojime – „Igliaukos“ pergalė prieš „Veteranus“ po pratęsimo

„MKML-Mantinga“ čempionate trečiadienį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pirmajame vakaro susitikime susitiko praėjusios sezono finalininkai – „Veteranai“ ir „Igliauką“. Rungtynes po pratęsimo rezultatu 89:85 laimėjo „Igliauka“.

Rungtynes abi komandos pradėjo itin susikaustę ir sunkiai rinko taškus. Sužaidus penkias pirmojo ketvirčio minutes, rezultatu 5:2 pirmavo „Veteranai“. O po pirmojo kėlinio rezultatu 13:9 jau pirmavo „Igliauka“.

Antrąjį ketvirtį „Veteranai“ pradėjo sėkmingiau – įpusėjus ketvirčiui, rezultatu buvo lygus 23:23. Per likusį laiką „Veteranai“  įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo ketvirtį rezultatu 33:19 bei prieš didžiąją pertrauką pirmavo 42:32.

Trečiajame kėlinyje jau „Igliaukos“ komanda žaidė užtikrinčiau ir sugrįžo į rungtynes – 53:53. Nuo tos akimirkos abi vyravo itin atkakli kova, kurioje prireikė pratęsimo.

Pratęsimo metu daugiau jėgų ir šalto proto išsaugojo  „Igliauka“, kuri ir šventė pergalė.