„GRAŽIŠKIAI“ IŠKOVOJO PIRMĄJĄ PERGALĘ B DIVIZIONE

Antrosiose vakaro rungtynėse intrigos netrūko. Po sėkmingos ketvirtojo kėlinio pabaigos pirmąją pergalę šventė „Gražiškių“ komanda sugebėjusi palaužti buksavusią „Maristos“ ekipą rezultatu 72:66 (16:15, 15:21, 19:16, 22:14).

Pirmojoje rungtynių pusėje abejos komandos demonstravo lygų žaidimą. Ne itin rezultatyviame kėlinyje minimalų pranašumą vis dėl to susikrovė „Gražiškių“ komanda pasibaigus pirmosioms dešimt minučių pirmaudami 16:15. Antrajame kėlinyje „Maristos“ komanda pademonstravo kur kas rimtesnį puolimą, taip po pirmųjų 20 minučių jau turėdami 5 taškų pranašumą rezultatu 36:31.

Trečiasis kėlinys niekuo labai nesiskyrė nuo pirmųjų 20 minučių. Nė viena komanda niekaip nesugebėjo primesti savojo žaidimo, kad galėtu jaustis kiek ramiau. Po trečiojo kėlinio „Maristos“ ekipa vis dar turėjo trapų 2 taškų pranašumą prieš „Gražiškių“ komandą rezultatu 52:50.

Paskutinės dešimt minučių buvo ne ką mažesnis nervų karas nei pirmosiose rungtynėse. Komandos vis keitėsi pirmaujančios komandos statusu. Vis dėl to nervų karą likus kiek mažiau nei pora minučių sugebėjo laimėti „Gražiškių“ komanda spurtavusi 5:0 ir taip laimėjusi rungtynes rezultatu 72:66.