“Gražiškiams” įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20

Vakar vykusiose MKML “B diviziono” rungtynėse tarp “Kolegijos” ir “Gražiškių” pergalę rezultatu 107:97 šventė pastarieji. Visgi, šiose rungtynės “Gražiškių” komanda registravo neleistiną žaidėją ir taip pažeidė lygos nuostatus. Dėl šios priežasties priimtas sprendimas anuliuoti vakarykštį rezultatą ir įskaityti techninį pralaimėjimą 0:20.

„Gražiškiai“ komandoje minėtose varžybose žaidė Povilas Gaidys, kuris mūsų duomenimis, dar 2020 metų sausio 6 dieną žaidė aukščiausioje Austrijos krepšinio lygoje ir tai prieštarauja MKML nuostatams. Pagal MKML-MANTINGA nuostatus – 34 punktą, citata:

“MKML draudžiama dalyvauti krepšininkams, turintiems LKL, NKL, (išskyrus NKL žaidėjus, kurių amžius iki 21 metų) ir kitų profesionalių lygų licencijas iš užsienio”.

„MKML-MANTINGA“ nori informuoti, kad yra grubiai pažeisti nuostatai ir komandai „Gražiškiai“ yra įskaitomas techninis pralaimėjimas (Varžybų Nr. 54), pergalę rezultatu 20:0 skiriant varžovų komandai. Pasikartojus analogiškai tokiai situacijai, komanda bus baudžiama pagal nuostatus dar griežčiau.

Privalome laikytis lygos patvirtintų nuostatų ir gerbti pačią lygą.

#
Name
Povilas Gaidys
Pozicija
Vidurio puolėjas
Ūgis
206
Svoris
100
Dabartinė komanda
GRAŽIŠKIAI
Gimimo diena
1991-02-21

Leave a Reply