Greta Tamašauskaitė LMKL snaiperės titulą gins Druskininkuose

LMKL snaiperės titulą Druskininkuose gins marijampolietė

Foto: A.Pliadis

Greta Tamašauskaitė sieks apginti geriausios LMKL snaiperės titulą kovo 4-ąją Druskininkuose vyksiančios žvaigždžių dienos metu. Tai paaiškėjo trečiadienį LMKL klubams paskelbus konkurso dalyvių pavardes.

Taikliausių krepšininkių konkurse šiemet taip pat dalyvaus ir G. Tamašauskaitei iššūkį mes Urtė Bukauskaitė (Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“), Gintarė Jasiunskaitė (Kauno „Aistės-LSU“), Laurita Jurčiūtė (Vilniaus „Kibirkštis“), Dovilė Saurazaitė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“), Rita Žilinskaitė (Ukmergės „Vilkmergė“) ir Agnė Černeckytė (Klaipėdos „Fortūna“). Pastarajai priklauso šio sezono LMKL rekordas – 7 taiklūs tolimi metimai į „Vilkmergės“ krepšį. Ji yra ir daugiausiai tritaškių šį sezoną LMKL pataikiusi žaidėja (51).

Geriausiu pataikymu iš šių metų dalyvių pasižymi „Šiaulių-Universiteto“ atstovė U. Bukauskaitė. Jos pataikymas iš toli siekia 37,2 proc.

Anksčiau analogiškuose konkursuose yra dalyvavusios A. Černeckytė, R. Žilinskaitė ir G. Jasiunskaitė. Pernai G. Tamašauskaitė finale 18-14 įveikė Volhą Ziuzkovą iš Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ komandos.

Šiemet snaiperių konkurso nugalėtojai atiteks 500 eurų piniginis prizas ir 200 eurų dovanų čekis išskirtinių papuošalų gamintojos „Sidabrinė kamėja“ gaminiams.

Tritaškių konkursas kartu su Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) finalu tarp Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ pirmąjį pavasario savaitgalį vyks viename jaukiausių Lietuvos kurortų – Druskininkuose. Jame ne tik paaiškės individualių konkursų laimėtojos bei taurės šeimininkės, bet ir žiūrovus linksmins išskirtinio balso savininkė Inga Valinskienė bei didžiausiuose krepšinio renginiuose šokančios „Žalgirio“ šokėjos.

Artimiausiu metu LMKL paskelbs ir daugiau neeilinių asmenybių, kurių pasirodymai papuoš šventę Druskininkuose.

Bilietus į net tris valandas truksiantį krepšinio, muzikos ir šviesų renginį platina „Bilietai.lt“. Juos galite įsigyti internetu arba „Bilietai.lt” kasos punktuose.

LMKL „Snaiperė 2018“ konkurso dalyvės

  • Urtė Bukauskaitė (23 m., 178 cm, Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“) – 37,2% pataikymas iš toli
  • Laurita Jurčiūtė (20 m., 173 cm, Vilniaus „Kibirkštis“) – 36,9% pataikymas iš toli
  • Agnė Černeckytė (21 m., 173 cm, Klaipėdos „Fortūna“) – 32,9% pataikymas iš toli
  • Rita Žilinskaitė (25 m., 175 cm, Ukmergės „Vilkmergė“) – 31,9% pataikymas iš toli
  • Gintarė Jasiunskaitė (23 m., 182 cm, Kauno „Aistės-LSU“) – 31,3% pataikymas iš toli
  • Greta Tamašauskaitė (23 m., 177 cm, Marijampolės „Sūduva“) – 30,9% pataikymas iš toli
  • Dovilė Saurazaitė (25 m., 174 cm, Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“) – 29,8% pataikymas iš toliv