115 taškų pelniusi “Išvien” nesulaukė pasipriešinimo iš “Sasnavos-Avanso” (VISI REZULTATAI)

“Kalvarija” pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš “SKK”

Sekmadienį buvo sužaistos trejos “MKML-Mantinga” rungtynės. Pirmajame susitikime 15.00 val. vyko “B diviziono” kovos, kuriose “Kalvarija” paskutinėmis sekundėmis palaužė “SKK”.

Likus žaisti 32 sekundes iki rungtynių pabaigos “SKK” pirmavo 94:90. Atrodė, jog rungtynių baigtiS jau aiški, tačiau tada “Kalvarija” surengė galingą pusės minutės atkarpą, per kurią surinko 7 taškus be atsako ir išplėšė pergalę iš “SKK” rankų.

“SKK”: R. Petraška 30, G. Mačiulaitis 24, A. Jakubauskas 13 (16 atk. kam., 17 rez. perd.).

“Kalvarija”: T. Miklušis 28, V. V. Vincevičius 24, R. Gutauskas 14, O. Kazlauskas 13.

***

Uraganinis “Išvien” puolimas nepaliko jokių šansų “Sasnavai-Avansui”

Antrosiose vakaro rungtynėse “Išvien” net 41 taško skirtumu (115:74) nugalėjo “Sasnavą-Avansą”.

Vos 6-iese rungtyniavę “Išvien” užtikrintai laimėjo visus rungtynių kėlinukus ir tolygiai didino savo persvarą. O ketvirtajame kėlinyje pelnė net 40 taškų ir įtvirtino savo pranašumą.

“Išvien”: P. Gvazdaitis 34, A. Levanas 28 (11 rez. perd.), E. Valiukas ir G. Navickas po 19.

“Sasnava-Avansas”: L. Vabalevičius 20, G. Pečiulionis 14.

***

“Autoklubas” užtikrintai nugalėjo “Kadį”

Trečiosiose vakaro rungtynėse “Kadis” nerado priešnuodžių prieš “Autoklubą” ir nusileido jam rezultatu 56:86.

Rungtynės galėjo baigtis ir didesniu skirtumu, mat dar trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų buvo nepadorus – 48:25. Visgi, “Kadis” sugebėjo laimėti paskutinį ketvirtį dviženkliu skirtumu ir sumažino savo atsilikimą, bet apie pergalę pagalvoti negalėjo.

“Autoklubas”: T. Žalkauskas 19 (11 atk. kam.), E. Keleris ir S. Ramanauskas po 16, K. Linkevičius 12.

“Kadis”: T. Švedas 23 (10 atk. kam.), T. Badokas 11, A. Botyrius 10.