“Aikštelė 44-Mantinga” pratęsė dominavimą įveikdama “Veteranus”, “Mantoras” toliau nepralaimi “B Divizione”

“Aikštėlė 44-Mantinga” toliau dominuoja – įveikti “Veteranai

Šį sekmadienį dėl atkeltų vienerių rungtynių vyko kiek neįprastai – tik dvejos “MKML-Mantinga” čempionato rungtynės. Pirmojoje dvikovoje “Veteranai” (2/2) metė iššūkį šiame sezone dar nepralaimėjusiai “Aikštelės 44-Mantinga” (4/0) komandai, tačiau nusileido jai rezultatu 106:83.

“Aikštelė 44-Mantinga” rungtynes pradėjo 8:0, ir su lig kiekviena minute didino savo pranašumą. Įpusėjus rungtynėms “Veteranų” deficitas buvo dviženklis – 39:57.

Trečiajame kėlinyje “Veteranai” kilo į šturmą ir buvo priartėję iki 11 taškų (55:66), tačiau tai buvo daugiausiai, ką jiems pavyko pasiekti šiose rungtynėse. “Aikštelė 44-Mantinga” žaibiškai atstatė turėtą pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

“Aikštelė 44-Mantinga”: Ž. Kuklierius 21, A. Čibiras, S. Sakalauskas 18, L. Miknevičius 17.

“Veteranai”: G. Sutkus 22, D. Senda ir M. Gelčius po 13, A. Kuzminskas 11.

***

“Mantoras” pratęsė pergalių seriją “B divizione”

Antrosiose vakaro rungtynėse “B diviziono” čempionas “Mantoras” (4/0) įveikė “SKK” (2/2).

Pirmoji rungtynių pusė buvo permaininga – “Mantoras” iš pradžių “šovė” į priekį 12:3, vėliau “SKK” panaikino deficitą ir išsiveržė į priekį 19:18. Antrajame kėlinyje “Manotras” vėl išsiveržė į priekį ir vėl prarado savo pozicijas.

Po didžiiosios pertraukos “Mantoras” jau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir nors pranašumas nesiekė dviženklio skaičiaus, jis buvo stabilus. Ketvirtajame kėlinyje “Mantoro” persvarą tapo rekordinė – 76:62, kurią čempionai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

“Mantoras”:T. Vitkevičius 37 (14 atk. kam.), A. Miglušas 14, P. Maciulevičius 11, S. Krinickas 10.

“SKK”: R. Pettraškas 24, A. Šumskas 15, G. Mačiulaitis 13 (10 atk. kam.), A. Pajaujis 10.