Dar vieną pergalę sūduviečiai iškovojo Telšiuose

Nuotr. V.Skroblas

Vieni Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderių, Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ (28-6), turėjo vargo su vietos „Telšių“ (16-18) ekipa, kurią palaužė 69:64 (14:20, 19:14, 16:13, 20:17).

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, marijampoliečiai turėjo trapią 2 taškų persvarą (49:47), tačiau sėkminga atkarpa ketvirčio viduryje palengvino svečių gyvenimą.

Rokas Stankevičius smeigė tritaškį ir taip inicijavo „Sūduvos-Mantingos“ spurtą 11:0, leidusį įgyti dviženklį pranašumą (62:51).

Per pirmąsias šešias kėlinio minutes, šeimininkai surinko viso labo 4 taškus, o tai ir leido pabėgti svečiams. „Telšiai“ rungtynių pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą, bet rungtynių baigčiai tai neturėjo jokios įtakos.

Svečių vedliu šiose rungtynėse tapo Antanas Udras, kuris pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, blokavo du metimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 19 (6/11 metimų, 24 naud. bal.), Erikas Kubilius 15 (6 per. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 20 (6/9 dvit., 10 atk. kam., 31 naud. bal.), Rokas Stankevičius 16, Ernestas Ežerskis 12.