Įspūdingai rungtynių pabaigą sužaidusi „Sūduva“ išplėšė pergalę iš „Kibirkšties“ rankų

Marijampolės „Sūduva“ (9-1) Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) išvykos susitikime pademonstravo tikrą nugalėtojų mentalitetą. Čempionių titulą ginančios marijampolietės po įspūdingos atkarpos ketvirtajame kėlinyje 74:67 (16:23, 16:14, 14:12, 28:18) įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ (6-3) krepšininkes. Šia puikia dvikova mėgavosi ir LKL vadovai  – prezidentas Remigijus Milašius ir direktorius Romualdas Brazauskas, o rungtynių pabaigoje prie jų prisijungė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda su Rimu Kurtinaičiu priešakyje.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo vilnietės, kurios pirmojo kėlinio pabaigoje susikrovė 7 taškų persvarą (23:16). Vis tik viešnios po truputį ir stabiliai mažino deficitą, kol galų gale prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui komandas teskyrė 3 taškai (49:46).

Lemiame ketvirtyje „Sūduva“ pasiekė savo. Marijampolietės kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 7:1 ir po Stephanie Gardner metimo rezultatas tapo lygus (61:61), o dar po kelių akimirką rezultatą viešnių naudai persverė Greta Tamašauskaitė.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos, „Sūduva“ jau pirmavo 68:61 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Viešnios paskutinių penkių minučių atkarpą laimėjo 18:7, o nugalėti nesutrukdė ir tai, jog „Sūduva“ šiame susitikime vertėsi be savo lyderės Danielle Marie McCray.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 18 (8/12 dvit., 14 atk. kam., 30 naud. bal.), Laurita Jurčiūtė 12, Urtė Slavickaitė 11 (1/7 trit.)

„Sūduva“: Stephanie Gardner 20, Lina Mikelevičienė 19 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Neringa Skadaitė 10 (7 atk. kam.)