“Išvien” išgyveno nervų karą ir prasibrovė tarp keturių stipriausių MKML komandų (VIDEO)

Paaiškėjo dar viena “MKML-Mantinga” finalo ketverto dalyvė – ja tapo tikrą pragarą išgyvenusi “Išvien” komanda. Antrąjį ketvirtfinalio mačą “Išvien” pralaimėjo “Sasnavos-Avanso” komandai rezultatu 94:97, tačiau dėl palankesnio pirmųjų  rungtynių rezultato (+7) šventė dramatišką pergalę ir pateko į finalinį ketvertą.

Šį mačą stebėjo ir didžiulis būrys krepšinio aistruolių, kurie tikrai neturėjo nusivilti reginiu.

“Sasnava-Avansas” galingai pradėjo rungtynes ir jau įpusėjus antrajam kėliniu pirmavo net 18 taškų skirtumu 45:27. Visgi, “Išvien” pademonstravo charakterį ir kantriai rungtyniaudami mažino deficitą, kol galiausiai prieš pat didžiąją pertrauka buvo atstatyta lygybė serijoje – “Sasnavos-Avanso” pranašumas ištirpo iki 7 taškų (47:40).

Trečiajame kėlinyje “Išvien” persvėrė rezultatą 66:64 ir užvirė atkakli kova. Likus žaisti 4 minutes “Sasnava-Avansas” dar kartą sugebėjo sugrąžinti intrigą (82:75). Visgi, rungtynių pabaigoje protingiau sužaidė “Išvien” ir iškovojo kelialapį į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą.

Pusfinalyje “Išvien” susikaus su “Igliaukos” komanda.

“Sasnava-Avansas”: A. Gedminas 38, G. Pečiulionis 20, G. Jevstignejevas 16.

“Išvien”: A. Levanas 25, A. Jakubauskas 21, D. Kisielius 20, P. Gvazdaitis 15.

"Sasnava-Avansas" – "Išvien" komentarai po ketvirtfinalio mačo

Karšti Giedriaus Pečiulionio, Tomo Kisieliausko ir Andriaus Levano komentarai po rungtynių!