MKML trečiadienis: solidi “Simedvos” pergalė ir “Kalvarijos” triumfas prieš “Autoklubą” (VIDEO)

“Simedva” 34 taškų skirtumu įveikė “Kadį”

Paskutinę sausio mėnesio dieną buvo sužaistos dvejos “B Diviziono” rungtynės. Pirmajame mače susikovė “Kadis” ir “Simedva”. Užtikrintą pergalę rezultatu 118:84 iškovoji “Simedva”.

Nuo pat pirmojo kėlinio “Simedva” šovė į priekį ir susikrovė dviženklę persvarą (32:22), kuria nuolat didino. Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų jau buvo triuškinantis 41:77. Nors  “Kadis” ir suagresyvino žaidimą, tačiau padėties tai nekeitė, Jaunieji krepšininkai pralaimėjo susitikimą įtikinamai 84:118.

“Kadis”: T. Badokas ir O. Bušas po 33.

“Simedva”: K. Volskis 32 (10 atk. kam.), G. Jegorovas 23, N. Vaičiūnas 15, D. Galinaitis 14, L. Marčiulionis 11 (19 atk. kam., 12 rez. perd.), T. Kriugžda 10.

Vidmantas Juškevičius

"Kadžio" ekipos trenerio Vidmanto Juškevičiaus komentaras po rungtynių su "Simedva"ir pastabos Orestas Bušas#MKML #BDivizionas

Posted by MKML on 2018 m. Sausis 31 d., Trečiadienis

Tomas Štaraitis

Tomas Štaraitis džiaugėsi savo komandos pergale bei atskleidė, kad nesitikėjo tokio didelio rezultatų skirtumo.#MKML #BDivizionas

***

“Kalvarija” susitvarkė su “Autoklubu”

Antrosios vakaro rungtynėse “Kalvariją” įrodė savo pranašumą prieš “Autoklubą”.

Rungtynių pradžioje fantastiškai pateikęs “Autoklubas” pirmavo net 12 taškų skirtumu (24:12), tačiau prarado iniciatyvą ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo kalvarijiečiai (41:39).

Savo pranašumą “Kalvarija” įtvirtino ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo net 32:17 ir užtikrintai įsirašė dar vieną pergalę  “B divizione”.

“Kalvarija”: T. Miklušis 30 (11 atk. kam), R. Gutauskas 21 (11 atk. kam.), G. Terasevičius 16, V. Vincevičius 11.

“Autoklubas”: R. Mačiulaitis 31 (10 atk. kam.), M. Šmigelskas 22.