Komandiškai žaidusi „Sūduva“ neturėjo vargo su „Šiaulių-Universiteto“ komanda

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) kovas. Čempionių titulą ginančios marijampolietės savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 116:60 (34:23, 39:10, 15:11, 28:16) įveikė „Šiaulių-Universiteto“ komandą. Šiose rungtynės net 7 „Sūduvos“ žaidėjos pelnė 10 ir daugiau taškų.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Šiaulių komandos gynėja Brigita Sinickaitė, o „Sūduva“ niekaip nesugėbėjo palenkti rungtynių savo naudai. Sužaidus 6 minutes rezultatas dar buvo lygus 20:20, tačiau tada „Sūduva“ įjungė aukštesnę pavarą bei spurtavo 14:0. Marijampolietės taip įsibėgėjo, jog po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 73:33.

Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų toliau augo. Prieš ketvirtąjį kėlinį „Sūduva“ pirmavo jau 88:44. Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva“ toliau demonstravo komandinį žaidimą ir šventė užtikrintą pergalę.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 22 (8 rez. perd., 7 per. kam.), Kateryna Dobrikova 20 (4/7 trit.), Daniele McCray 14, Lina Mikelevičienė 13, Stephanie Gardner 12 (7 rez. perd.), Justina Matuzonytė (10 atk. kam.) ir Neringa Skadaitė po 11.

„Šiauliai-Universitetas“: Enrika Matiukaitė 18, Brigita Sinickaitė 15, Urtė Bukauskaitė 10.