“Liudvinavas” iškovojo pirmąją pergalę “A divizione”, “SKK” sutriuškino “Autoklubą” (VIDEO)

Šį trečiadienį (02.14) “MKML-Mantinga” čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės.

“SKK” nesunkiai susitvarkė su “Autoklubu”

Pirmojoje vakaro dvikovoje susitiko “B diviziono” komandos – “SKK” prieš “Autoklubą”. Rungtynes nesunkiai rezultatu 91:70 laimėjo “SKK”.

“SKK” nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo rungtynių eigą ir po 10-ies minučių žaidimo pirmavo dviženkliu skirtumu – 28:15. Antrajame kėlinyje “Autoklubas” susigriebė ir pradėjo mažinti deficitą, kuris įpusėjus rungtynėms buvo vos 5 taškai – 36:41.

Visgi, antrąją rungtynių pusę fantastiškai sužaidė “SKK” komanda, kuri vien ketvirtajame kėlinyje pelnė net 30 taškų ir nepaliko jokių šansų “Autoklubui”.

“SKK”: R. Jakubauskas 31 (10 atk. kam. 9 rez. perd.), R. Petraška 21, G. Mačiulaitis 14.
“Autoklubas”: M. Šmigelskas 20, M. Vaičiūnas 17, Ž. Snabaitis 14, S. Ramanauskas 12.

SKK – Autoklubas

"SKK" puolėjo mintys po pergalės prieš "Autoklubą"

Posted by MKML on 2018 m. Vasaris 14 d., Trečiadienis

***

Savaitės rungtynės: “Liudvinavas” lengvai įveikė “ŽSM”

Antrosiose vakaro rungtynėse “Liudvinavas” nesunkiai rezultatu 92:63 įveikė “ŽSM” ir iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape.

“Savaitės rungtynėse” sėkmingiau startavo “Liudvinavas”, kuris po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo dviženkliu skirtumu 18:6, o su lig kiekviena sekančia minute tik didino savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių tapo nepakeliamas “ŽSM” komandai – 41:17.

Po didžiosios pertraukos reikalai aikštelėje “ŽSM” komandai nesikeitė, jie toliau didino savo atsilikimą, kuris trečiajame kėlinyje tapo rekordinis 30:61 ir rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė.

“ŽSM”: R. Klapatauskas 23, L. Tarasevičius 18, M. Dvylis 10.

“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 28, M. Ulevičius 24, T. Lužanskis 17.