Marijampolėje – lengva „Sūduvos-Mantingos“ pergalė

Nuotr. V.Skroblas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse penktadienio vakarą iškovojo nesudėtingą pergalę.

Suvalkijos sostinės krepšininkai namie 102:80 (27:22, 26:18, 30:18, 19:22) nesunkiai susitvarkė su Mažeikių „Ereliais“.

Marijampolės klubas rungtynes iškart pradėjo galingu žaidimu puolime – per pirmąjį ketvirtį NKL čempionai pelnė 27 taškus, o po dviejų kėlinių marijampoliečių persvara jau siekė trylikos taškų ribą (53:40).

Visus reikalus „Sūduva-Mantinga“ sutvarkė antroje rungtynių dalyje, trečiajame kėlinyje. Ketvirčio viduryje marijmpoliečiai atkarpą laimėjo 8:0, o po jos skirtumas tarp komandų tapo dar didesnis (68:45).

Likęs laikas staigmenų daugiau neatnešė – „Sūduva-Mantinga“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir ramiai baigė rungtynes.

Šiose rungtynėse suvalkiečiams dviženklį taškų skaičių pelnė penki žaidėjai, o rezultatyviausiai iš visų rungtyniavo 22 taškus (5/6 dvit., 4/7 trit.) surinkęs Ignas Labutis. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Beje, šiame susitikime marijampoliečiai gerokai rečiau klydo – kamuolį Ryčio Vaišvilos auklėtiniai prarado 9 kartus, kuomet varžovai suklydo 20 kartų.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 22, Rokas Stankevičius 21, Tautvydas Kliučinykas 14, Marius Valukonis ir Mantas Kadzevičius po 12.

„Ereliai“: Laurynas Kaveckis 15, Darius Marcinkevičius 11, Aurimas Urbonas, Ignas Razutis ir Tomas Rimša po 9.