MKML trečiadienio kovose – “SKK” laimėjimas ir K. Berenio benefisas, atvedęs “ŽSM” į pergalę (VIDEO)

“SKK” neturėjo vargo su “Simedva”

Pirmosiose vakaro rungtynėse vyko “B diviziono” kovos, kuriose užtikrintą pergalę pasiekė fantastiškai tritaškius metusi “SKK” (2/0) komanda. Pastarieji rezultatu 98:80 įveikė “Simedvą” (1/2).

Jau po pirmojo kėlinio “SKK” savo kraityje turėjo net 33 taškus ir pirmavo dviženkliu skirtumu (22:33), o toliau skirtumas tarp komandų tik augo, o jau antrajame kėlinyje skirtumas tapo nepadorus – 66:32.

“Simedvai” buvo pavykę sumažinti skirtumą trigubai, iki 12 taškų (60:720) bet tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti tose rungtynėse, “SKK” dar kartą spurtavo ir išlaikė persvarą iki pat pabaigos.

“Simedva”: A. Klimašauskas 20,  L. Marčiulionis 19, T. Kriugžda 18, G. Jegorovas 16.

“SKK”: R. Petraška 24, G. Mačiulaitis 23, E. Pečiulis 15, A. Jakubauskas 10 (15 atk. kam. 17 rez. perd.).

"Simedvos" gynėjo Adomo Klimašausko komentaras po rungtynių su "SKK"

"Simedvos" gynėjo Adomo Klimašausko komentaras po rungtynių su "SKK"#MKML #BDivizionas

Posted by MKML on 2018 m. Sausis 24 d., Trečiadienis

Aidas Pajaujis, po "SKK" pergalės prieš "Simedvą"

Aidas Pajaujis, po "SKK" pergalės prieš "Simedvą"#MKML #BDivizionas

***
Pusę komandos taškų pelnęs Kasparas Berenis padovanojo pergalę “ŽSM”

Antrosiose vakaro rungtynėse susikovė “ŽSM” ir “Igliauka”, susitikimą po atkaklios kovos rezultatu 75:66 laimėjo “ŽSM”.

Rungtynės buvo įtemptos o pirmaujanti komanda keitėsi net 8 kartus, lygus rezultatas buvo 10 kartų.

“ŽSM” komandai pergalę nukalė Kasparas Berenis, kuris iš viso pelnė pusę komandos taškų (37 iš 75) ir atvedė savo komandą į pirmąją pergalę “A divizione”.

“ŽSM”: K. Berenis 37, M. Dvylis 13 (10 atk. kam.),  R. Burinskas 8.

“Igliauka”: L. Trušas 25 (10 atk. kam.). K. Rimgaila 12 (12 atk. kam.), N. Černa 7.

Aurimas Liuiza

Aurimas Liuiza po pralaimėjimu pasibaigusių rungtynių: "ŽSM" 75:66 "Igliauka"#MKML #ADivizionas

Mindaugas Sagaitis

Mindaugas Sagaitis džiaugėsi auklėtinių pergale ir išskyrė 37 taškus pelniusį Kasparas Berenis#MKML #ADivizionas