Nervingame pusfinalio starte „Sūduva“ nusileido „Kibirkšties“ komandai (VIDEO)

Nervų karą laimėjusi „Kibirkštis“ pusfinalio starte parbloškė „Sūduvą“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio starte – dramatiška Vilniaus „Kibirkšties“ pergalė. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmajame mače išvykoje 80:72 (19:14, 14:22, 24:20, 23:16) po atkaklios kovos palaužė čempionės titulą ginančią Marijampolės „Sūduvą“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis susitikimas balandžio 4-ąją bus žaidžiamas sostinėje.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvusios šeimininkės ketvirtojo kėlinio pradžioje minimaliai pirmavo – 58:57, o jo viduryje Ritos Milieškienės du taškai rezultatą buvo išlyginę – 66:66.

Visgi lemiamos atkarpos metu marijampolietės prametė penkissyk iš eilės ir triskart suklydo, tuo metu Gabija Meškonytė surinko keturis taškus, Shenita Landry pridėjo du ir, prasidėjus paskutinei minutei, „Kibirkštis“ užtikrintai kontroliavo situaciją – 74:68.

„Sūduvai“ besiėmus pražangų taktikos, Deanna Mayza realizavo keturias baudas iš eilės, o pergalę dviem taškais įtvirtino Laura Juškaitė – 80:72.

Naudingiausiai rungtynėse žaidusi „Kibirkšties“ puolėja per 37 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, po 4 sykius suklydo bei prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

„Sūduva“: Sydney Cook 17 (9 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 16, Stephanie Gardner 15, Rita Milieškienė 12.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 20, Deanna Mayza 15, Shenita Landry 11 (8 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 10.