“Perlas” dramatiškoje kovoje palaužė “Išvien” ir užsitikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje (VIDEO)

Kokios savaitės rungtynės! “Perlas” šventė dramatišką pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje! “Išvien” paskutinę akimirką dar turėjo šansą, tačiau juo nepasinaudojo…..
Permainingoje kovoje MKML čempionai “Perlas” iškovojo pergalę 99:97.

Susitikimą Sėkmingiau pradėjo “Išvien”, kurie dar pirmajame kėlinyje buvo susikrovę dviženklį pranašumą – 24:11. Visgi, kantriai gynyboje dirbę čempionai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir dar antrajame kėlinyje išsiveržė į priekį 43:42.

Po atkaklaus trečiojo kėlinio “Perlas” įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė net 15 taškų pranašumą 90:75. Atrodė, kad viskas baigta, bet “Išvien” rankų nenuleido. Rezultatui esant 99:96 ir laikrodžiui rodant 1,5 sek. iki mačo pabaigos,”Išvien” gynėjas D. Kisielius stojo mesti dviejų baudų metimų. Pirmoji bauda buvo taikli, o antrąją gynėjas specialiai prametė tikėdamasi, jog dar pavyks pamušti kamuolį į krepšį. Taip ir įvyko – G. Navickas iššokęs aukščiau už visus laiku pamušė kamuolį, tačiau šis neįkrito. Rungtynės baigėsi dramatiška “Perlo” pergale 99:97.

Jau dabar aišku, jog “Išvien” komanda liks trečiojoje vietoje,   o “Perlui” lieką vienerios, tačiau nieko nelemiančios rungtynės. “Perlas” tapo antrojo etapo nugalėtojais ir prieš atkrintamąsias rungtynes startuos iš pirmosios vietos.
“Perlas”: A. Šaulys 29, P. Grigaitis 19, J. Ročka 15, V. Čėsna 12, E. Černiauskas 11.

“Išvien”: P. Gvazdaitis 27, A. Levanas 19, D. Kislielius 17, G. Navickas 12, E. Valiukas 11.