Permainingoje kovoje Jonavoje triumfavo „Sūduva-Mantinga“

Nuotr.: D. Lukšta

Pergalę iš Jonavos antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse išsivežė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (1-1) ekipa, rezultatu 91:84 (21:12, 27:18, 17:20, 26:34) nugalėjusi „Sintek-Jonavos“ (1-1) klubą.

Foto galerija

Jonaviškiai neužtikrinai pradėjo rungtynes ir po nesėkmingo pirmojo kėlinio atsiliko 9 taškais (12:21). Antrajame ketvirtyje Troy Franklino vedami šeimininkai mažino varžovų persvarą (24:28), tačiau marijampoliečiai atsakė spurtu 17:0 ir po pirmosios mačo dalies kontroliavo situaciją (48:30).

Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė lygų krepšinį, o lemiamo kėlinio metu Murato Didino auklėtiniai turėjo 25 taškų deficitą (53:78).

Iniciatyvos Jonavos klubo gretose ėmėsi komandos peržiūroje dalyvaujantis amerikietis Devaunta Thomasas, kurio pastangų dėka „Sintek-Jonava“, likus žaisti pusantros minutės, atsiliko 8 taškų skirtumu (77:85).

Lemiamu metu Ryčio Vaišvilos kariauna susitvarkė sėkmingiau ir laimėjo 7 taškais.

„Sintek-Jonava“: Devaunta Thomasas 21 (7 atk. kam.), Troy Franklinas 19 (7 rez. perd.), Justas Vazalis 10, Juozas Ramanauskas 9 (8 atk. kam.), Augustinas Jankaitis ir Rimantas Daunys po 8, Rytis Juknevičius 6 (6 rez. perd.), Ernestas Serkevičius 3.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 18 (2/2 dvit., 3/4 trit., 5/6 baudos), Justinas Jogminas 14 (6 atk. kam.), Žygimantas Šimonis (2/3 trit.) ir Tautvydas Kliučinykas po 13, Edvinas Jezukevičius (10 atk. kam.) ir Ignas Daukšys (2/3 trit.) po 12.