Po krepšiais karaliavę “Išvien” nepaliko šansų “Liudvinavui”

Prasidėjo ilgai lauktas „MKML-Mantinga“ čempionato antrasis etapas. 8 stipriausios lygos komandos pradėjo kovas „A divizione“ ir varžysis dėl keturių bilietų į „MKML-Mantinga final 4“ rungtynes. Antrosiose vakaro rungtynėse susitiko vieni iš čempionato favoritų “Išvien” (1-0) ir “Liudvinavas” (0-1). Rungtynes daugiau nei užtikrintai rezultatu 99:62 laimėjo be pralaimėjimų žygiuojantys “Išvien”.

Komandų startiniai penketai:

Išvien: 00. A. SABUKONIS, 1. E. VALIUKAS, 4. D. KISIELIUS, 13. A. LEVANAS, 18. P. GVAZDAITIS
Liudvinavas: 4. M. ULEVIČIUS, 5. P. ZABIELSKAS, 10. L. AKSTINAVIČIUS, 13. I. KAMINSKAS, 17. M. RAČIUS

Pergalės pamatus “Išvien” komanda pasistatė jau pirmajame kėlinyje, kuriam įpusėjus “Liudvinavo” deficitas siekė vos 6 taškus (7:13). Tada “Išvien” surengė spurtą 11:0 ir nutolo. Ne gana to, “Liudvinavui” niekaip nesisekė sustabdyti “Išvien” puolimo ir skirtumas toliau augo. Po pirmojo kėlinio “Išvien” turėjo jau 21 taško  persvarą – 31:10.

Antrajame kėlinyje “Liudvinavas” pabudo ir ėmė mažinti skirtumą, o po M. Ulevičiaus skirtumas ištirpo tik iki 11 taškų (33:22). Tomo Lužanskio tritaškis sumažino “Liudvinavo” deficitą iki vienaženklio skaičiaus – 30:39. Visgi, rungtynių pabaiga atkarpa 8:3 užbaigė “Išvien”, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 47:33.

Antrojoje rungtynių pusėje “Liudvinavas” vis mėgindavo priartėti, tačiau trumpi blykstelėjimai būdavo greitai užgožiami sėkmingomis “Išvien” atakomis.

“Liudvinavo” viltis galutinai sudaužė ketvirtasis rungtynių kėlinys, kurį jie pralaimėjo net 24:9. Galutinis rungtynių rezultatas švieslentėje skelbė “Išvien” pergalę rezultatu 99:62.

“Išvien”: D. Kisielius 24, E. Valiukas 21, P. Gvazdaitis 16, T. Kisieliauskas 10.

“Liudvinavas”: M. Ulevičius 17, L. Akstinavičius 16.