R. Milieškienės sugrįžimas ir S. Cook debiutas vainikuotas čempionių pergale Šiauliuose

Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (16-3) krepšininkės, kurios išvykoje 90:45 (17:19, 26:6, 21:8, 26:12) įveikė Šiaulių „Šiaulius-Universitetą“ (0-20).

Lietuvos čempionėms į atlapus kibusios šiaulietės po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 19:17, bet per antrąjį ir trečiąjį kėlinius surinko tik 14 taškų, kai įsibėgėjusios „Sūduvos“ atstovės atseikėjo 47 ir pabėgo į priekį – 64:33.

Šiame susitikime pirmąkart po dviejų mėnesių pertraukos aikštėje pasirodė po menisko traumos atsigavusi Rita Milieškienė.

Nuo suolo pakilusi 39-erių gynėja per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (3/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Taip pat „Sūduvos“ klube debiutavo naujokė Sidney Cook, aikštėje praleidusi 17 minučių, įmetusi 11 taškų, atkovojusi 9 kamuolius ir surinkusi 16 naudingumo balų.

Beveik pusę šiauliečių taškų pelniusi Brigita Sinickaitė pataikė 8/17 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/3 baudų ir į savo sąskaitą įsirašė 20 taškų.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 20, Urtė Bukauskaitė 10, Dominyka Paliulytė 9.

„Sūduva“: Danielle McCray 21, Neringa Skadaitė 15, Ligita Tamutytė 13, Sidney Cook 11 (9 atk. kam.).