Savaitės rungtynės: “Perlas” nutraukė “Aikštelės 44-Mantinga” komandos dominaviną MKML (VIDEO)

Didžiausio dėmesio sekmadienį sulaukė būtent “Aikštelės 44-Mantinga” ir “Perlo” komandų dvikova. Po itin atkaklios ir rezultatyvios kovos pergalę iškovojo “Perlas” rezultatu 93:84. Čempionai privertė pirmą kartą suklupti “Aikštelės 44-Mantinga” komandą, kuri iki tol nebuvo pralaimėjusi ir turėjo net 10 pergalių seriją “MKML-Mantinga” čempionate.

Kaip ir buvo galima tikėtis, mačą stebėti susirinko didžiulis būrys krepšinio smalsuolių, kurie tikrai neturėjo gailėtis. Pirmajame kėlinyje, kurį sėkmingiau pradėjo “Aikštelė 44-Mantinga” (11:3), vyko atkakli ir permaininga kova, o po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo “Perlas”.

Puikiai antrąjį rungtynių  kėlinį sužaidę čempionai, dar neįpusėjus rungtynėms turėjo rekordinę, 14 taškų persvarą. Visgi, jos išlaikyti nepavyko ir  jau trečiajame kėlinyje pranašumas priklausė “Aikštelės 44-Mantinga” komandai (60:59). Iki mačo pabaigos likus žaisti 7 minutes “Aikštelė 44-Mantiga” dar pirmavo 75:73, tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai komanda turėjo pranašumą. “Perlas” surengė spurtą 16:2 ir nepaliko jokių vilčių priešininkams.

“Aikštelė 44-Mantinga”: A. Birgelis 25, G. Galinauskas 17, A. Čižikas 12, A. Čibiras 10.

“Perlas”:  V. Undraitis 0 (12 atk. kam.), P. Grigaitis 15, J. Ročka 13, V. Čėsna ir M. Varnagiris po 11.

"Perlas" nutraukė "Aikštelės 44-Mantinga" komandos dominaviną MKML!

Posted by MKML on 2018 m. Vasaris 25 d., Sekmadienis

Rokas Šlivinskas

"Perlo" komandos vairininko Roko Šlivinsko komentaras po įspūdingos pergalės prieš Krepšinio klubas "Aikštelė44-Mantinga"

Jonas Ročka

Jono Ročkos komentaras po "Perlo" pergalės prieš Krepšinio klubas "Aikštelė44-Mantinga"