“Savaitės rungtynėse”: 43 Lino Akstinavičiaus taškai, padėję “Liudvinavui” įveikti “Mantorą”

Antrosiose vakaro rungtynėse vyko “Savaitės rungtynės”, kuriose stipriausios sudėties “Mantoras” metė iššūkį “Liudvinavui”. Visgi, po atkaklių rungtynių “Mantoras” neprilygo “Liudvinavui” ir nusileido rezultatu 89:99.

Ši pergalė “Liudvinavui” garantavo bilietą į “A divizioną”, liudvinaviečiai su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais, kartu su “Sasnavos-Avanso” krepšininkais “B” grupėje dalinsis 2-3 vietas ir yra ramūs dėt vietos tarp 8 stipriausių. Tuo tarpu “Mantoras” komplikavosi savo šansus patekti į “A divizioną”. Tiesa, viskas yra jų pačių rankose. Viskas spręsis pirmadienio (12.11) rungtynėse su “ŽSM” krepšininkais. Laimėjusi komanda gaus paskutinį bilietą į “A divizioną”.

Komandų startiniai penketai:

Mantoras: 6. V. RUDELEVIČIUS, 9. A. MIGLIUŠAS, 11. T. VITKEVIČIUS, 19. A. MAKŪNAS, 20. A. BUBELIS
Liudvinavas: 4. M. ULEVIČIUS, 5. P. ZABIELSKAS, 7. R. STANKUS, 10. L. AKSTINAVIČIUS, 13. I. KAMINSKAS.

“Mantoras” rungtynes pradėjo atkarpa 7:1, tačiau “Liudvinavas” nesutriko ir sugebėjo išlyginti rezultatą po pirmojo kėlinio. Antrąjį kėlinį “Liudvinavas” pradėjo spurtu 9:0 ir šoktelėjo į priekį rezultatu 32:23, visai netrukus skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 35:25. Įpusėjus antrajam kėliniui “Liudvinavas” nutolo pavojingu skirtumu 45:31 ir  tik prieš didžiąją pertrauką “Mantoro” gynėjo A. Makūno tritaškis sumažino jo komandos atsilikimą iki vienaženklio – 47:55.

Antrojoje rungtynių dalyje “Mantoras” mėgino kabintis ir mažinti skirtumą, tačiau į kiekvieną ataką “Liudvinavas” atsakė savo sėkmingais išpuoliais ir neleido nutolti savo priešininkams.

“Liudvinavas” išlaikė savo turėtą persvarą iki pat kėlinio pabaigos ir šventė pergalę dešimties taškų skirtumu.

“Mantoras”: V. Rudelevičius 22, T. Vitkevičius 21, A. Makūnas 12, S. Krinickas 10.

“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 43, I. Kaminskas 24, M. Ulevičius 15, R. Stankus 11.