“Simedva” atkaklioje kovoje nugalėjo “Kadį”

Antrosiose “MKML-Mantinga” rungtynėse susikovė “Simedva” ir po metų pertraukos į MKML sugrįžusi “Kadžio” komandos. Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę rezultatu 77:67 (22:19, 17:16, 20:12, 18:20) iškovojo “Simedva”.

Rungtynes tritaškiu atidarė “Kadžio” gynėjas E. Kedys. Tas pats Kedys įsismagino ir pelnė savo komandai dar 5 taškus ir leido “Kadžiui” pirmauti 8:2. “Simedva” visą pirmąjį kėlinuką buvo besivejančių vaidmenyje ir tik iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti pusantros minutės pirmą kartą išlygino rezultatą 15:15. Daugiausiai G. Jegorovo pastangomis “Simedva” sugebėjo kėlinuką užbaigti pirmaudama – 22:19.

Savo spurtą “Simedva” pratęsė ir antrajame kėlinyje. Po A. Klimašausko dvitaškio “Kadžio” deficitas šoktelėjo iki 9 taškų (19:28), o įpusėjus kėliniui atsilikimas tapo dviženklis – 23:35. Kovingieji Vidmanto Juškevičiaus auklėtiniai ginklų nesudėjo ir surengė spurtą 11:0 bei sumažino savo atsilikimą iki minimumo (34:35).

Po didžiosios pertraukos “Simedva” vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (53:40), o vienu metu jis tapo triuškinantis (70:52). “Kadis” kelis kartus dar bandė kabinti šiose rungtynėse, tačiau pavyko tik sumažinti atsilikimą iki 10 taškų. Finalinė rungtynių sirena skelbę, jog pergalę rezultatu 77:67 šventė “Simedva”.

“Kadis”: Tomas Švedas 24, Orestas Bušas ir Edgaras Kedys po 11, Tomas Badokas 7.

“Simedva”: Gediminas Jegorovas 23, Dovydas Galinaitis 21, Danielius Pranckevičius 13, Klaudijus Volskis 7.